"Czarny kosmita" podbija internet transformacją ciała. Tym razem postanowił obciąć sobie palce. To nie koniec zmian!

"Czarny kosmita" jest niewątpliwie jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci internetu. Anthony Loffredo w 34 proc. przeprowadził transformacje ciała. Teraz postanowił obciąć palce u rąk. Wiemy dlaczego.

Więcej ciekawych newsów przeczytasz na Gazeta.pl

Anthony Loffredo, czyli najbardziej zmodyfikowany człowiek na świecie zaskoczył kolejną zmianą w wizerunku. 33-letni francuz tym razem postanowił odciąć dwa palce u dłoni. Niebawem planuje kolejny zabieg na drugiej ręce. Wszystko, aby stać się "czarnym kosmitą". 

Zobacz wideo Nagrania UFO są autentyczne. Potwierdziło to wojsko USA

33-latek od lat poddaje swoje ciało poważnym modyfikacjom. Na Instagramie zebrał już grono 745 tysięcy fanów, z którymi dzieli się całym procesem przemiany. Ostatni zabieg odcięcia palców miał na celu upodobnienie dłoni do "szponów kosmity". 

"Czarny kosmita" usuwa palce u drugiej dłoni

Jednym z ostatnich postów na profilu The Black Alien Project jest zdjęcia łóżka szpitalnego. Anthony Loffredo właśnie przygotowuje się do zoperowania drugiej ręki. Ze wpisu możemy się dowiedzieć, że transformacja jego ciała została już przeprowadzona w 34 proc.

 

Anthony Loffredo poleciał do Hiszpanii, aby wykonać nielegalną operację 

33-letni francuz w ubiegłym roku wybrał się do Hiszpanii, w celu przeprowadzenia nielegalnej na terenie Francji operacji. Anthony Loffredo zdecydował się usunąć nos. Do innych zabiegów, jakie wykonał należą między innymi: rozszczepienie języka, pozbycie się uszu, obcięcie wargi czy wytatuowanie oczu. 

Transformacja francuza wzbudziła kontrowersje wśród internautów

Anthony Loffredo znalazł także sposób na nadanie jego skórze głowy wyboistej struktury. Francuz wszczepił sobie implanty podskórne, a dodatkowo pokrył czarnym tuszem całe ciało i spiłował zęby tak, aby były spiczaste. Transformacja 33-latka wzburzyła internautów. 

Oczywisty brak szacunku dla tych, którzy niefortunnie stracili kończyny i szukają sposobów na funkcjonowanie tak, jak powinno ludzkie ciało - piszą oburzeni internauci.
Gratuluję postępu w projekcie. Jest niesamowicie cudowny - fani gratulują "czarnemu kosmicie".

Część osób uważa, że kontrowersyjne pomysły francuza są niezwykle odważne. Nie brakuje jednak głosów krytyki ludzi, którzy uważają transformację za zwykły brak szacunku do osób niepełnosprawnych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.