Edyta Górniak odleciała. Tym razem prosto w przestrzeń galaktyczną. Kosmici "bardzo kochają ludzi"

Edyta Górniak podczas ostatniej instagramowej transmisji poruszyła temat życia w przestrzeni galaktycznej. Twierdzi, że kosmici "chcą pomóc i bardzo kochają ludzi".

Edyta Górniak to bardzo zdolna wokalistka, która w ostatnim czasie muzycznie robi niewiele. Stara się jednak zrekompensować fanom nieobecność medialną i poza wypuszczaniem pojedynczych singli, łączy się z nimi za pośrednictwem social mediów i odpowiada na ich pytania. Ostatnio podczas instagramowej transmisji poruszony został bardzo odległy, pozaziemski temat. Diwa twierdzi, że ludzie nie są jedynymi istotami, które żyją w galaktyce.

Zobacz wideo Top 3 "mądrości" gwiazd

Edyta Górniak totalnie odleciała. Tym razem w przestrzeń galaktyczną

Edyta Górniak przeprowadziła się w góry i z dala od wielkomiejskiego szumu i celebryckich przepychanek, pogłębia wiedzę na różne tematy. Przyznała, że zaciekawiły ją teorie o istnieniu kosmitów i dziś jako oświecona osoba jest pewna, że gdzieś na innych planetach toczy się inne życie. 

Zawsze czułam, ale nie miałam jakby wiedzy na ten temat, teraz zgłębiłam tę wiedzę i absolutnie nie mam wątpliwości, że w naszej przestrzeni galaktycznej są również cywilizacje wyższe, bardziej rozwinięte od nas, i takie, które chcą nas wspierać i bardzo kochają ludzi i są gotowi pomóc. I też inne, które może nie do końca kochają ludzi - zaczęła.

Diwa twierdzi, że światowi przywódcy zatajają te ważne informacje przed ziemską populacją, a wszelkie znaki na niebie to chęć kosmitów do zakomunikowania ludziom, że istnieją i nie chcą nikomu robić krzywdy.

Na każdej planecie istnieje życie. Jest to wiedza znana od bardzo dawna, ale chroniona, ukryta bardzo, bardzo, bardzo szczelnie przez przynajmniej 40 lat była, głównie przez głowy państw (...) Jest bardzo dużo w internecie filmów tych statków macierzystych, które pojawiają się w naszej przestrzeni w taki sposób, żebyśmy mogli zobaczyć. Bo to jest tak wysoko rozwinięta cywilizacja, że nie zawsze się zdarza, że można zobaczyć te inne, wyższe byty energetyczne. Natomiast one się pojawiają coraz częściej, bo myślę, że chcą przyzwyczaić trochę ludzi do tego, że są

Górniak była ewidentnie dumna ze swojego monologu, dlatego też pełną wersję wideo opublikowała na Facebooku. Poniżej możecie posłuchać argumentacji gwiazdy na temat pozaziemskiego życia.

Widzieliście kiedyś UFO?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.