Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Przy Marku odnalazła spokój, a o miłość "nie musi błagać na kolanach", jak kiedyś

Agnieszka Chylińska rzadko wspomina w swoich wypowiedziach o mężu. Jest z nim już kilkanaście lat, jednak w mediach wiadomo o nim tyle, co nic. Czym zajmuje się Marek?

Agnieszka Chylińska od 2010 roku jest żoną niejakiego Marka, jednak to, jak wygląda ich życia, pozostawia dla siebie. Podobno na tę decyzję wpłynęły wybory wokalistki z młodości, gdy jeszcze chętnie dzieliła się prywatnością, ale później doszła do wniosku, że tego typu zwierzenia nie wpływają na nią dobrze. 

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska opowiada o swoich znajomych w kwarantannie

Agnieszka ChylińskaAgnieszka Chylińska o macierzyństwie: Okazało się brutalnym strzałem w mój egoizm

Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej?

Agnieszka Chylińska mężatką była dwa razy - w 2002 roku poślubiła Krzysztofa Krysiaka, jednak małżeństwo przetrwało zaledwie 16 miesięcy. Miało być dla niej trudnym i bolesnym czasem. Później w jej życiu pojawił się właśnie Marek, który nie miał nic wspólnego z show biznesem - jest utalentowanym informatykiem, który zajmował się projektowaniem okładek i płyt dla O.N.A.

Zobacz też: Agnieszka Chylińska o dawnych problemach. "Zwijałam się na podłodze, obwiniając siebie". Pokazała też stare zdjęcie

Chylińska niejednokrotnie dawała do zrozumienia, że po nieciekawych przejściach, ukochany pokazał jej, jak wygląda miłość. Mają syna Ryszarda oraz dwie córki: Esterę i Krystynę. Rzadko mówi o rodzinie, bo, jak tłumaczyli jej znajomi, zbyt wiele przeszła na scenie i za kulisami i za bardzo odsłaniała się przed fanami. Wiadomo jednak, że mąż dał jej spokój, którego przez wiele lat szukała, wplątując się w toksyczne relacje. 

Mężczyźni w moim życiu odgrywali ważną rolę. Mój ojciec, mój brat. A później kolejno wszyscy ci zbuntowani. Mówię zarówno o muzykach z zespołu O.N.A, czy z kolejnych zespołów - zawsze otaczałam się, bo tak wyszło od dzieciaka, chłopakami. Chciałam być taka jak oni, a później chciałam osiągać te cele, które mężczyźni sobie zakładają -  napisała niegdyś na Facebooku.

Chylińska otwarcie mówi, że czasem z trudnością przychodzi jej bycie w związku, który może wydawać się nudny, to koniec końców wie, że spokój w relacji jest dla niej najlepszy.

Prawidłowy zapis pracy mojego serca poznałam po latach, gdy odkryłam miłość z wyboru, miłość jako postawę, w której jest się czasem powtarzalnie przenudnym, przeludzkim i prześmiertelnym. Miłość, którą się wybiera bez żebrów i błagań na kolanach. Miłość, która czasem nie daje o sobie znać w głębokiej ciemności. Ale jest. Miłość bez krzyków, awantur i niepewności. Choć po dziś dzień czasem trudno mi osiąść w stwierdzeniu, że tak jest dla mnie najlepiej, to w tej decyzji zrozumie mnie chyba każdy, kto oddał swoje serce choć raz "miłości" z ufnością, by go ta "miłość" skopała boleśnie... - pisała na Instagramie.

Agnieszka ChylińskaChylińska opowiada o macierzyństwie. "Chce się uciekać od tego, co trudne"

Jeszcze w czerwcu 2020 roku "Dobry Tydzień" przekonywał, że para postanowiła zamieszkać osobno, ale później Agnieszka, wspominając o mężu w swoich mediach społecznościowych, uciszyła plotki o rzekomym kryzysie.  

Więcej o: