"Hotel Paradise". Kiedy finał trzeciego sezonu? Gdzie oglądać? O której godzinie?

"Hotel Paradise 3". Kiedy odbędzie się finał kolejnej odsłony? Gdzie będziemy mogli obejrzeć finał? Przedstawiamy szczegółowe informacje.

"Hotel Paradise" to format, który powstał w Stanach Zjednoczonych w 2003 roku. Od tego czasu wyprodukowano 56 edycji w 14 krajach na całym świecie. Polska wersja została zrealizowana na indonezyjskiej wyspie Bali oraz na Zanzibarze.

Zobacz wideo Sonia z "Hotel Paradise" zagrała w Koło Plotka

Prowadzącą polskiej edycji "Hotel Paradise" jest uczestniczka "Top Model i influencerka - Klaudia El Dursi, która cieszy się niemałym zainteresowaniem zarówno wśród widzów, jak i internautów.

"Hotel Paradise". Zasady programu

"Hotel Paradise" polega na tym, że uczestnicy muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. Żeby to osiągnąć, muszą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Każdego tygodnia do programu dołączają nowi mieszkańcy, którzy starają się przebić do finału, więc ich zadaniem jest rozbić istniejące sojusze i doprowadzić do zerwania między parami. Zwycięska para może dostać prawie 100 tys. zł, ale do końca nie wiadomo czy pieniądze trafią do obojga, czy tylko do jednego z nich. Wszystko zależy od lojalności partnera. 

W trzeciej edycji "Hotelu Paradise" na ekranach mogliśmy oglądać: Basię i Krystiana, Bogusię i Simona, Nathalię i Marcina, Olę i Krzyśka, Sarę i Maurycego, a także Luizę. Od lutego, kiedy to zaczęła się emisja 3 sezonu, widzowie mogli obserwować rozwój relacji pomiędzy uczestnikami. Śledzili ich zmagania w kolejnych zadaniach, w których sprawdzano siłę ich związków.

Przypomnijmy, że zwycięzcami pierwszej edycji zostali Marietta Witkowska i Chris Ducci, którzy zostali parą również po programie, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Z kolei drugą edycję "Hotelu Paradise" wygrali Beata "Ata" Postek i Artur Sargsyan.

"Hotel Paradise 3". Kiedy finał? Gdzie oglądać?

Losy mieszkańców „Hotelu Paradise" można śledzić od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 na antenie TVN7 oraz w Playerze. 

Już 3 czerwca o główną wygraną zawalczą dwie pary. O ich losach zadecydują pozostali uczestnicy produkcji.

 

Na oficjalnym profilu na Instagramie programu fani show obstawiają zwycięzców. Najwięcej głosów, a tym samym największą sympatię widzów zyskali Bibi i Simon:

Zdecydowanie najbardziej podoba mi się jako para Bibi i Simon. Uważam, że bardzo pasują do siebie.
Bibi i Simon powinni to wygrać, albo Basia i Krystian.

Już wiemy, że o zwycięstwo w trzecim sezonie "Hotelu Paradise" powalczą pary: Krystian i Basia, Simon i Bibi, Marcin i Kara oraz Krzysztof i Kornelia. Kto z nich okaże się najlepszy i wygra 3 edycję "Hotelu Paradise"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.