"Hotel Paradise 2". Ata Postek nową uczestniczką. Przed kamerami powiększała już biust, ma też znanego brata

"Hotel Paradise 2". Na Bali pojawi się nowa uczestniczka. Okazuje się, że bardzo dobrze zna show-biznes. Beata Postek, występująca pod pseudonimem "Ata Postek", występowała już w programie "Klinika bez tajemnic". Ponadto jest siostrą fryzjera gwiazd i asystenką stylisty.

"Hotel Paradise 2". W poniedziałkowym odcinku drugiej edycji programu na Bali pojawiła się Karolina Mrozińska. Niebawem do mieszkańców balijskiej willi dołączy kolejna uczestniczka. Tym razem będzie to Beata Postek, przedstawiająca się jako Ata, którą mogliśmy zobaczyć w jednej z produkcji na TVN Style.

Zobacz wideo

"Hotel Paradise 2". "Ata Postek" nową uczestniczką

Beata Postek w 2019 roku wystąpiła w programie "Klinika bez tajemnic" na antenie TVN Style. Nowa uczestniczka "Hotelu Paradise" przeszła wówczas przed kamerami operację powiększania i podnoszenia biustu.

Kolejnym problemem, z którym zmagała się Postek były obwisłe według niej ramiona i worki pod oczami, z którymi również uporała się w programie za pomocą zabiegów. W klinice doktora Ambroziaka Beata przeszła zabieg kriolipolizy na ramiona, a problematyczne okolice pod oczami zostały wypełnione tłuszczem pobranym z okolicy lędźwiowej.

 

Zobacz też: Hanna z "Hotel Paradise" zrobiła operację plastyczną? Pokazała zdjęcie w bandażach. "Będę piękna?"

Beata Postek ma 28 lat i pracuje jako asystentka stylisty Grzegorza Blocha. Jest też siostrą fryzjera gwiazd Piotra Postka, z którym ma bardzo dobre relacje. To właśnie z nim Ata udała się do "Kliniki bez tajemnic", jednak z powodu wypadku brat nie mógł dotrzymać jej towarzystwa. 

Zobacz też: "Hotel Paradise". Sonia i Artur oficjalnie są parą. Wrzucili wspólne zdjęcie. "Świat się dowiedział"

Co ciekawe, Beata jest także znajomą jednego z uczestników "Hotelu Paradise", Roberta Kapicy.