"Hotel Paradise". Natalia widziała się z ekipą z poprzedniej edycji. Artur prowokacyjnie: Spotkało się dwóch finalistów?

Natalia z "Hotelu Paradise" zna się z uczestnikami z poprzedniej edycji programu. Na jednym ze wspólnych zdjęć Artur zasugerował, że może być finalistką obecnej odsłony show.

Natalia z "Hotelu Paradise" w TVN7 często wrzuca zdjęcia z kolegami z poprzednich edycji programu. To nic dziwnego, zważywszy na fakt, że emitowane obecnie odcinki były nagrywane kilka miesięcy temu. Jedna z fotografii ze spotkania ekipy była opatrzone ciekawym opisem. 

'Hotel Pardise'. Uczestnicy atakują Patrycję podczas Pandory"Hotel Paradise". Wyspiarze atakują Patrycję podczas Pandory: Starasz się tu wbić na siłę

Natalia z "Hotelu Paradise" w finale?

Natalia z "Hotelu Paradise" w TVN7 to uczestniczka, która dopiero pojawiła się w programie. Od razu wpadła w oko Marcinowi, dlatego sparowali się i dzielą razem pokój. Chłopak bardzo liczy, że uda im się bliżej poznać i wciąż daje do zrozumienia, że chciałby stworzyć z nią coś więcej. Wygląda jednak na to, że nic z tego - na zdjęciach, które pojawiają się na profilu uczestniczki, na próżno szukać Marcina. Jest tam z kolei ktoś zupełnie inny - Bartek i Artur z poprzedniej edycji "Hotelu Paradise". Drugi z nich został nawet zwycięzcą i otrzymał nagrodę w wysokości 50 tysięcy złotych.

Na profilu finalisty kilka dni temu pojawiło się ujęcie z Natalią z interesującym podpisem. Artur obejmuje dziewczynę i patrzy jej głęboko w oczy, jednak raczej są to tylko prowokacyjne pozy, bo w rzeczywistości spotyka się z kimś innym, co można zauważyć na jego koncie. Wobec tego opis zdjęcia wydaje się o wiele bardziej interesujący - uczestnik poprzedniej edycji sugeruje, że to Natalia mogła znaleźć się w finale najnowszej odsłony. 

Czyżby się spotkało dwóch finalistów? - pyta zaczepnie.

Natalia i Artur z 'Hotelu Paradise'Natalia i Artur z 'Hotelu Paradise' instagram.com@artur.sargsyan_official

Niestety, zdjęcie jak szybko się pojawiło, tak szybko zniknęło z profilu Artura. Być może miał świadomość, że zdradzanie takich szczegółów nie zostałoby zbyt dobrze przyjęte przez produkcję programu. Nagrania do najnowszej edycji już się zakończyły, dlatego wiadomo, kto został zwycięzcą, jednak widzowie zobaczą to dopiero za kilka tygodni. 

InstaStory Bartka z 'Hotelu Paradise'InstaStory Bartka z 'Hotelu Paradise' instagram.com@bartek.hotelparadise2

Hotel Paradise"Hotel Paradise". Jeden z uczestników miał wypadek. Pojawili się ratownicy

Na InstaStory innego uczestnika również pojawiła się Natalia - razem z Bartkiem oglądała odcinki ze swoim udziałem. W tle odbija się z kolei Kamil, który również brał udział w poprzedniej odsłonie programu. 

Zobacz też: "Hotel Paradise". Patrycja znęca się nad Basią. "Zrobisz mi warkocz?". Krystian: W końcu koniec! Jest też nowa uczestniczka!

Zobacz wideo Artur, zwycięzca Hotel Paradise 2. Czy uważa, że zachował się fair wobec Dominiki? [Koło Plotka Extra]
Więcej o: