"Hotel Paradise". Patrycja znęca się nad Basią. "Zrobisz mi warkocz?". Krystian: W końcu koniec! Jest też nowa uczestniczka!

"Hotel Paradise". Konflikt między Basią a Patrycją narasta. Problematyczna uczestnika mimo niechęci Krystiana nie daje za wygraną i chce utrzeć nosa koleżance. Chyba nie znajdzie w programie przyjaciół.

Kolejny dzień w "Hotelu Paradise" zaczął się od uszczypliwej wymiany zdań między Patrycją a Basią. Nowa uczestnika odebrała koleżance partnera i otrzymała możliwość pójścia z nim na wyjątkową randkę. Wiedząc, że może zdenerwować rywalkę, poprosiła ją o zrobienie specjalnej fryzury

Basia, skoro idę z Twoim chłopakiem na randkę, może zrobiłabyś mi warkocz?

Barbara z zażenowaniem popatrzyła na Patrycję i odeszła od stołu. Co wydarzyło się dalej?

"Hotel Paradise". Krystian zniechęca się do Patrycji

Krystian i Patrycja wybrali się na randkę. Pływali w krystalicznie czystej wodzie i ekscytowali się jaskinią. Mężczyzna nie chciał jednak mówić zbyt wiele o emocjach związanych ze spotkaniem z koleżanką z pary. Wolałby je powtórzyć z Basią.

Patrycja udaje, że jest księżniczkowata. Chce się przypodobać. Nie mamy zbyt wielu wspólnych tematów - mówił, ciesząc się na myśl o końcu randki.
Randka z Krystianem nie była randką marzeń. Czułam się niekomfortowo - oceniła Patrycja.

'Hotel Paradise''Hotel Paradise' screen TVN Player

Patrycja stwierdziła, że nie będzie mówić pozostałym uczestnikom całej prawdy o spotkaniu, zastanawiając się, co o randce powie Basi Krystian.

Czuję więź między Krystianem a Basią, ale nie jest to orzech do nierozgryzienia - dodała kłótliwa uczestniczka.

Na panów czekała nauka tańca z profesjonalną tancerką, a Panie miały domowe spa. Widać, że uczestniczki są bardzo negatywnie nastawione względem Patrycji. Basia poprosiła koleżanki, by dały jej popalić w razie, gdyby musiała pożegnać się z programem.

'Hotel Paradise''Hotel Paradise' screen TVN Player

Uczestnicy wmówili sobie, że będą tańczyć w parach, a duet, który wypadnie najlepiej, zgarnie immunitet. Krystian nie starał się, ponieważ bał się, że w przypadku jego triumfu z Patrycją, Basia opuści Zanzibar.

Zachowujesz się jak największy dupek. Jak zależy Ci na Basi, powinieneś spróbować. Powinieneś uczyć mnie teraz tańczyć. (...) Mam na imię Patrycja, nie mów do mnie dziewczyno - wykrzykiwała oburzona Patrycja.

'Hotel Paradise''Hotel Paradise' screen TVN Player

Pod koniec odcinka okazało się, że to panowie będą tańczyć, a Panie będą bawić się w publiczność. Według nich najlepiej poradził sobie Marcin, a najgorzej Krystian. Instruktorka tańca okazała się nową uczestniczką. Musiała wybrać jednego z panów, ale jej decyzję poznamy w kolejnym odcinku.

Więcej o: