Uczestnicy "Hotel Paradise 3" zawarli pakty. Która ekipa jest najmocniejsza?

Czwarty odcinek "Hotel Paradise 3" zaowocował pierwszymi rozterkami bohaterów związanymi z wyborem partnera. Czy będą zmiany w relacjach uczestników?

Żar tropików, błękitne fale oceanu i przebojowi single... Poprzednie sezony programu "Hotel Paradise" pokazały, że nikt z uczestników nie jest w stanie przewidzieć, ile potrwa jego rajska przygoda. Nie inaczej jest w tym roku, gdzie na telewidzów nieustannie czeka dawka wrażeń i podniesionej adrenaliny. Tym razem czwarty odcinek trzeciej serii "Hotel Paradise" przyniósł pakty między uczestnikami.

Zobacz wideo

"Hotel Paradise 3": Nowe hotelowe pakty

Już ostatnia Puszka Pandory dostarczyła telewidzom sporo emocji. Przypomnijmy, że Krystian wybrał partnera dla Kornelii, którym okazał się Krzysztof. Od tej pory "singielnia" należała do Sebastiana. Ten z kolei próbował swoich szans u Luizy, która nie dogadywała się zbytnio dobrze z Marcinem. To właśnie ta para oddaliła się od siebie najbardziej. Marcin wyznał Luizie, że po jego głowie nadal kołaczą się myśli o byłej dziewczynie. Niepewną sytuacje postanowił wykorzystać Sebastian, który bardzo dobrze dogaduje się z piękną pół-Algierką.

 

Czwarty odcinek telewizyjnego show to pierwsze poważne, hotelowe pakty. Krystian ustalił szczegóły planu z Dawidem, Olą i Basią. Kornelia, Luiza i Bogusia obmyślały przyszłość w hotelu. Wszystko po to, aby wypaść jak najlepiej na pierwszym Rajskim Rozdaniu trzeciej edycji "Hotel Paradise". Już w poniedziałek dowiemy się bowiem, który mężczyzna musiał opuścić raj w Zanzibarze.

"Hotel Paradise" transmitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00 na antenie TVN7 oraz na platformie Player. Przypomnijmy, że w tej edycji uczestnicy przenieśli się z Bali na egzotyczną wyspę Zanzibar.

Więcej o: