Donatan jest właścicielem luksusowego Mercedesa z najwyższej półki. Ile za niego zapłacił?

Donatan sprezentował niedawno samochód Cleo. Sam jeździ Mercedesem S Klasy. Czarna limuzyna robi wrażenie.

Donatan to prawdziwy miłośnik drogich samochodów, które robią niemałe wrażenie na ulicach. Wygląda na to, że jego ulubioną marką jest Mercedes. Jeszcze nie tak dawno polski muzyk sprawił Cleo nowiutkiego Mercedesa GLE Coupe w matowej czerni ze złotymi wstawkami. Jak się okazuje, jeszcze większą perełkę Donatan trzyma u siebie w garażu

Zobacz wideo "The Voice Kids": Kwiatkowski i Cleo o swoich rodzicach

Donatan jest właścicielem luksusowego Mercedesa Klasy S W222 w czarnym macie. To auto nie tylko jest z górnej półki, ale przestało być już produkowane. Te samochody dostępne były przez sześć lat. Warto dodać, że ostatnia sztuka wyszła z taśmy produkcyjnej właśnie w tym roku. 

Ola Ciupa z narzeczonymOla Ciupa zaręczyła się w egzotycznej scenerii. Powiedziała "tak" młodemu raperowi

Donatan jeździ luksusowym Mercedesem. Ile trzeba zapłacić za takie auto?

Nie jest tajemnicą, że Mercedes Klasy S W222 nie należy do najtańszych aut. Za piękną limuzynę należy zapłacić ponad pół miliona złotych. Niektórzy z internautów zaczęli się swego czasu zastanawiać, skąd Donatan ma pieniądze na kolejne auta w czasie, kiedy branża muzyczna przeżywa kryzys, a wielu artystów ubiega się o dofinansowanie.

36-latek wyjaśnił dociekliwym, że zamiast załamywać ręce, rozkręcał kolejne biznesy i nie trwonił pieniędzy na zabawę. 

Ja założyłem firmę, jedną, drugą, kolejną, bo chciałem i umiałem pracować lepiej niż "bohema artystyczna". Dziś ten post, ten Mercedes i frustracja branży jest efektem tego, jak zaplanowali swoje życie - napisał Donatan pod zdjęciem Mercedesa Cleo na Facebooku.

Artysta podkreślił, że zarówno on, jak i Cleo nie wyciągali rąk po pieniądze od państwa.

Nie wyciągaliśmy z Cleo rąk po pieniądze i zapomogi, bo wiemy, że innym branżom jest trudniej - po prostu dużo pracujemy, inwestujemy, twardo stąpamy po ziemi i nie tracimy kontaktu z rzeczywistością - napisał w jednym z komentarzy pod postem Cleo.
Więcej o: