"Love Island" wraca z nową edycją. Polsat szykuje też nowe seriale

Ramówka Polsatu 2022. Wiemy, jakie hity przygotowała dla nas stacja na zbliżającą się wiosnę. Nie zabraknie kultowych już produkcji, jak i zupełnie nowych propozycji.

Więcej aktualnych informacji znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Wiosna nadchodzi wielkimi krokami, a co za tym idzie - nowe programy w telewizji. Stacja Polsat podzieliła się z widzami planami na nadchodzący sezon. W wiosennej ramówce nie zabraknie ulubionych seriali i programów, ale i zupełnie nowych propozycji.

Zobacz wideo "Love Island". Pokazaliśmy Adrianowi stare zdjęcia Oli przed zabiegami. "Jeżeli to nie byłby mój kompleks, to bym zostawiła"

Ramówka Polsat Wiosna 2022. "Twoja twarz brzmi znajomo 15"

Uwielbiany przez widzów program kolejny raz zagości na ekranach ich telewizorów. W 15. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" pojawi się plejada gwiazd: Karolina Pisarek, Ania Rusowicz, Anna Jurksztowicz, Maciej Radel, Patryk Cebulski, Andrzej Kozłowski, Viki Gabor oraz Danzel. W jury zasiądą: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski oraz debiutujący w tej roli Krzysztof Cugowski. Emisja programu w piątek ok. godz. 20.00.

 

Ramówka Polsat Wiosna 2022. "Love Island 5"

W wiosennej ramówce nie mogło zabraknąć także randkowego hitu stacji - reality-show "Love Island. Wyspa Miłości". Widzowie już po raz piąty będą świadkami rodzących się uczuć oraz starć pomiędzy uczestnikami. Premiera programu odbędzie się 28 lutego o godzinie 22.15. Będzie emitowany codziennie od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę.

 

Ramówka Polsat Wiosna 2022. "Mecenas Porada"

"Mecenas Porada" to całkowicie nowy serial Polsatu, w którym w rolę głównej bohaterki wcieli się Aleksandra Domańska. Oprócz niej w serialu pojawi się także wiele znanych nazwisk: Radosław Pazura, Antoni Pawlicki, Antoni Królikowski, Katarzyna Zawadzka, Joanna Koroniewska, Cezary Żak, Magdalena Wróbel i wielu innych. Premiera serialu odbędzie się 2 marca o 20.05.

 

Ramówka Polsat Wiosna 2022. "Komisarz Mama 3"

Serial "Komisarz Mama" już po raz trzeci zawita do ramówki Polsatu. Widzowie kolejny raz będą śledzić losy komisarz Marii Matejko (Paulina Chruściel). Premiera "Komisarz Mama" odbędzie się 2 marca o godzinie 21.05.

 

Ramówka Polsat Wiosna 2022. "Przyjaciółki"

"Przyjaciółki" po raz 19. zagoszczą na naszych ekranach. Nie jest jeszcze znana data premiery najnowszego sezonu, jednak najprawdopodobniej serial emitowany będzie w czwartki o godzinie 21.05.

 

Ramówka Polsat Wiosna 2022. "Ninja Warrior 5"

W "Ninja Warrior" uczestnicy zmierzą się z wymagającym torem przeszkód. Program poprowadzi ponownie Karolina Gilon. Premiera? 1 marca o godzinie 20.05.

 

Ramówka Polsat Wiosna 2022. "Pierwsza Miłość"

Serial "Pierwsza Miłość" gości od 17 lat na antenie Polsatu i nie zabraknie go w wiosennej ramówce. Losy Marysi Radosz i jej przyjaciół od lat z zapartym tchem śledzą fani serialu. "Pierwsza Miłość" emitowana jest od poniedziałku do piątku o godzinie 18.05.

 

Ramówka Polsat Wiosna 2022. "Nasz Nowy Dom"

Stacja Polsat wyemituje kolejny sezon "Naszego nowego domu", w którym Katarzyna Dowbor wraz z ekipą ponownie zmienią życia bohaterów programu. Spektakularne remonty będzie można oglądać raz w tygodniu.

 

Ramówka Polsat Wiosna 2022. "Osaczony"

"Osaczony" to kolejny nowy serial Polsatu. Główną rolę zagra Leszek Lichota, ale w tej sześcioodcinkowej produkcji zobaczymy także: Eryka Lubosa, Marię Dębską i Ilonę Ostrowską. Premiera serialu 28 lutego o godzinie 20.00.

W wiosennej ramówce zabraknie natomiast "Tańca z Gwiazdami". Na razie nie wiadomo, czy nowa edycja powstanie w tym roku. Jeśli tak, emisja odbędzie się jesienią.

 
Więcej o: