Maffashion i Sebastian Fabijański są parą od kilku miesięcy. Miłość kwitnie i przyniesie "plony"?

O ich związku jest głośno od kilku miesięcy. Julia Kuczyńska "Maffashion" i Sebastian Fabijański już nawet nie starają się, by zachować wzajemne uczucie w tajemnicy przed światem zewnętrznym. Pamiętacie początki ich znajomości? Nie wszyscy byli zadowoleni, że u boku Julki pojawił się ktoś nowy!

Julia Kuczyńska tworzyła przez kilka lat zgraną parę z Cezarym Jóźwiakiem. Znany z kanału Abstrachuje youtuber i popularna blogerka modowa, od lat korzystająca z pseudonimu Maffashion, postanowili poinformować fanów o rozstaniu poprzez zamieszczenie w mediach społecznościowych wspólnego filmiku, na którym potwierdzają, że rozchodzą się w przyjaznej atmosferze. To posunięcie mocno zaszokowało zdezorientowanych internautów, a fala krytyki spadła głównie na Maffashion, którą już kilka dni przed rozpadem związku z Czarkiem widziano w towarzystwie Sebastiana Fabijańskiego. Wspólne wyjścia medialne i zdjęcia zrobione przez fotoreporterów potwierdziły przypuszczenia fanów Julki - Kuczyńska znalazła nową miłość! Dziś uczucie aktora i szafiarki rozkwita. Przechodzą na kolejny etap relacji?

Zobacz wideo Wspólna izolacja domowa zbliżyła Maffashion i Fabijańskiego?

Maffashion i Sebastian Fabijański - para od kilku miesięcy

To były dwie gorące pary show-biznesu: Maffashion i Czarek Jóźwiak oraz Sebastian Fabijański i Olga Bołądź. Trudno się dziwić, że ich rozstania mocno zaskoczyły fanów tej czwórki. Chyba nikt nie przypuszczał, że fashionistka w tak krótkim czasie od zakończenia poprzedniej relacji, zwiąże się z introwertycznym aktorem. Ale przecież miłość nie wybiera. Jak przebiegały poszczególne etapy ich znajomości? 

Julka Kuczyńska i Sebastian Fabijański byli widziani razem jeszcze przed tym, jak oficjalnie zakończył się jej związek ze współzałożycielem kanału Abstrachuje. Wspólne wyjścia blogerki i aktora jedynie podsycały przypuszczenia o ich zażyłych stosunkach. Fotoreporterzy potrafili uchwycić momenty, w których zakochana para nie szczędziła sobie czułych gestów i pocałunków, jednak dopiero wtedy, kiedy Maffashion pojawiła się u boku Sebastiana na filmowej imprezie w Łodzi, oficjalnie potwierdziły się domysły internautów. 

Relacja tych dwojga nabrała szybkiego tempa. Głośno mówiono o rzekomych zaręczynach Kuczyńskiej i Fabijańskiego, a także o tym, że Sebastian chce przedstawić nową ukochaną swojej mamie. Teraz przyszedł czas na wspólną izolację domową, która z pewnością mocno zbliżyła aktora i blogerkę. Czyżby gorąca para miała względem siebie poważniejsze plany i wykazywała chęć założenia rodziny? Wszystkiego dowiemy się w swoim czasie! Czekamy na "plony" tej kwitnącej miłości!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.