Maffashion i Czarek z Abstrachuje nie są już razem! Nagrali film. "Rozstaliśmy się przed chwilą"

Maffashion i Czarek Jóźwik, który popularność zyskał dzięki kanałowi Abstrachuje, już ze sobą nie są. Mimo zerwania byli narzeczeni przyznają, że chcą utrzymać przyjacielskie relacje.

Maffashion i Czarek Jóźwik z youtubowego kanału Abstrachuje zaczęli się spotykać kilka lata temu. W ostatnim czasie w mediach nie brakowało plotek, że w ich związku nie dzieje się dobrze. Celebryci szybko jednak zaprzeczali tym doniesieniom, zapewniając, że między nimi wszystko się układa. Dziś jednak przyznali się, że zerwali. Do rozstania doszło w... barze sushi. 

Maffashion i Czarek Jóźwik zerwali

Maffashion i Czarek Jóźwik poinformowali o swoim rozstaniu za pomocą Instagrama. Na kontach obojga pojawiło się bowiem wideo, w którym oboje mówią o tym, co sprawiło, że podjęli taką decyzję. 

Jakkolwiek głupio to wygląda, jesteśmy właśnie na sushi i rozstaliśmy się przed chwilą. Nie wiem, co mogę więcej o tym powiedzieć. (…) Siedziało to w nas obojgu od dłuższego czasu, trochę gryzło, było kilka rzeczy, których nie udało nam się przepracować, ale spokojnie zostajemy chyba znajomymi - mówił youtuer. 

Maffashion również dodała swoje trzy grosze, jednak przez większość monologu swojego byłego już partnera głównie się śmiała. 

Najcudowniejsza osoba na świecie - mówiła o Czarku. 
Julka jest super. Powodzenia na nowej drodze życia - zakończył celebryta.
 

Fani komentują

Nagranie Maffashion i Czarka zaskoczyło internatów. Niektórzy nie kryli, że nie wierzą w to, co właśnie usłyszeli. 

Najdziwniejsza rzecz, jaką widziałam. Tak się nie rozstaje.
Ale że co?
Nie żartujcie sobie z nas!  - pisali.

A wy jak myślicie? Ich wyznanie było szczere?

AG 

Maffashion w uberze miała problem z policją. Koniecznie zobaczcie 

Zobacz wideo