Maffashion nabrała się, że Kędzior zostanie ojcem. Post komentowała także Bohosiewicz. Nie powstrzymała się od złośliwości w stronę blogerki

Maffashion nabrała się na żart Piotra Kędzierskiego, że zostanie on ojcem. Na jej naiwność zwróciła uwagę Maja Bohosiewicz, która odpisała na komentarz blogerki.
Zobacz wideo

Piotr "Kędzior" Kędzierski dodał na swoim profilu na Instagramie zdjęcie USG, którego podpis zmylił wielu internautów. Napisał: "It’s a boy!", co wielu odczytało jako ogłoszenie radosnej nowiny, że spodziewa się syna. Wśród grupy tych, którzy dali się nabrać na jego żart, była m.in. Maffashion.

Maja Bohosiewicz dogryza Maffashion

Wielu składało dziennikarzowi gratulacje, ale niektórzy od razu zorientowali się, że to żart. Przede wszystkim jego post ma trochę głębsze znaczenie. Znajduje się na nim bowiem zdjęcie USG narządów, czego nie dostrzegła Maffashion. Blogerka uwierzyła, że Kędzior zostanie ojcem i napisała:

WOW.

Jej komentarz zwrócił uwagę Mai Bohosiewicz, która nie powstrzymała się od lekkiej złośliwości:

@maffashion_official wow! Prostata zdrowa! - zwróciła się do koleżanki. 

Maja Bohosiewicz dogryza MaffashionMaja Bohosiewicz dogryza Maffashion Screen z Instagram.com/ piotrkedzierski

Reakcję Maff skomentowali także inni internauci. Jedna z użytkowniczek Instagrama zwróciła uwagę na to, że "za każdym razem jej komentarze dziwią i zachwycają" i zwrócili się do niej z pytaniem, "dlaczego WOW?" i "co jest takie zaskakujące - to, że ktoś się bada?". Jak na razie blogerka nie odpowiedziała żadnej z tych osób.

 

AW