[TYLKO U NAS] Maffashion ma nowego chłopaka? Ostatnio widziana była z... Sebastianem Fabijańskim. "Była bardzo radosna"

Maffashion kilka dni temu rozstała się z Czarkiem Jóźwikiem. My właśnie dostaliśmy donos, że spotyka się z innym znanym przystojniakiem.

Maffashion i Czarek Jóźwik byli parą przez ponad cztery lata. Połączyło ich na tyle wyjątkowe uczucie, że postanowili się zaręczyć. Niestety w pewnym momencie coś poszło nie tak, zaczęli się mijać, mieć inne cele i rozstali się. Poinformowali o tym na Instagramie. Teraz, jak donosi informator Plotka, Julka widziana była w towarzystwie innego przystojniaka. 

Maffashion spotyka się z Sebastianem Fabijańskim?

W czwartek po południu otrzymaliśmy informację, że dzień wcześniej Maffashion była widziana w centrum Warszawy z Sebastianem Fabijańskim. Blogerka i aktor wybrali się ponoć na zakupy do luksusowego sklepu przy Alejach Jerozolimskich. 

Wszedł na chwilę do jednego z butików, a ona cierpliwie na niego czekała. Była bardzo radosna - mówi nasz informator.

Postanowiliśmy natychmiast skontaktować się z Kuczyńską, lecz ta nie odebrała telefonu.

Myślicie, że Maff i Sebastiana łączy coś więcej? A może są po prostu dobrymi kumplami? Może przekonamy się o tym już niedługo. Musimy jednak przyznać, że nieco nas ten donos zaskoczył, bo nie widzieliśmy ich razem nigdy wcześniej. Tak czy inaczej, życzymy szczęścia obojgu. 

CW

Stylówka Maffashion została oceniona w #TrendChallenge. Ile gwiazdek Plotka dostała?

Zobacz wideo
Więcej o: