Maffashion i Sebastian Fabijański przyłapani na randce. Był gorący pocałunek i czułości. Mamy zdjęcia!

Maffashion i Sebastian Fabijański są parą już od jakiegoś czasu. Widać, że jest między nimi chemia. Najnowsze zdjęcia paparazzo są tego najlepszym dowodem.

Maffashion i Sebastian Fabijański nie afiszują się ze swoim związkiem. Ani blogerka, ani aktor nie chwalą się wspólnymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Nic więc dziwnego, że ich relacja budzi sporo emocji, w efekcie oboje są pod ostrzałem paparazzi. Teraz jednemu z fotografów udało się zrobić kilka zdjęć zakochanym w momencie, kiedy byli na randce. 

Maffashion i Sebastian Fabijański na randce

Związek Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego rozwija się szybko. Pod koniec października celebrytka i jej były partner - Cezary Jóźwik - poinformowali, że się rozstają. Kilka dni później w mediach huczało od plotek, że Kuczyńska ma już nowego chłopaka i jest nim Sebastian Fabijański. To jeszcze nie koniec. Niedawno informowaliśmy, że zakochani prawdopodobnie się zaręczyli

Widać też, że pomiędzy Maffashion i Fabijańskim jest chemia. Paparazzo, który przyłapał ich podczas randki, uchwycił moment namiętnego pocałunku. Na kolejnych zdjęciach widać, że aktor bardzo chciał przytulać ukochaną (zdjęcia w naszej galerii, w górnej części artykułu). Zakochani spotkali się na warszawskim Śródmieściu i udali się do jednej z tamtejszych restauracji. Towarzyszyła im tajemnicza blondynka. 

Blogerka na tę okazję wybrała gruby, brązowy płaszcz typu miś, który zestawiła z czarnymi botkami i ciemną, pikowaną torebką. Fabijański postawił natomiast na wygodny i markowy dres, sportowe buty i czapkę z daszkiem. 

Myślicie, że do siebie pasują?

AG 

Maffashion o Sebastianie Fabijańskim jeszcze kilka tygodni temu:

Zobacz wideo
Więcej o: