Maffashion i Sebastian Fabijański wchodzą w kolejny etap związku. Przed nimi ważna próba

Maffashion i Sebastian Fabijański spotykają się zaledwie od trzech miesięcy, jednak jak informuje jeden z tabloidów, już niedługo mają poznać swoje rodziny.

Od czasu zakończenia związku Maffashion z Czarkiem, życie uczuciowe blogerki stało się bardzo interesujące dla mediów oraz jej obserwatorów. Ta szybko się pocieszyła i kilka tygodni po rozstaniu była już widywana w towarzystwie Sebastiana Fabijańskiego. Ze względu na to, że aktor stroni od eksponowania swojego życia prywatnego w mediach, Maff jest równie powściągliwa w opowiadaniu o swoim nowym chłopaku. Jak się okazuje, ich relacja jest coraz poważniejsza, a już niedługo zakochani mają poznać swoich bliskich. 

Maffashion pozna rodzinę Fabijańskiego

Jak informuje dziennik Fakt, jeszcze w styczniu Julia ma poznać mamę Sebastiana, która dla aktora jest niezwykle ważna w życiu. Ten jest ponoć mocno zestresowany spotkaniem.

Bardzo się denerwuje, bo mama jest dla niego najważniejszą osobą w życiu i zależy mu, żeby zaakceptowała jego nową ukochaną. Seba wie, że Julka potrafi zrobić świetne pierwsze wrażenie. Zresztą ona sama też jest podekscytowana czekającym ją spotkaniem- zdradza źródło tabloidu. 

Takie kroki tylko podsycają zainteresowanie o ślubie, a tymczasem trzymamy kciuki za Maff, aby dobrze wypadła przed przyszłą teściową. 

W rozmowie z Plotkiem Maffashion opowiedziała o swojej relacji Fabijańskim:

Zobacz wideo

RG