Wygląda jak Chanel, a kosztuje sto razy mniej. Ta marynarka to szyk i klasa sama w sobie. Teraz 200 zł taniej

Ceny ubrań Chanel zwalają z nóg. Jednak w wielu sklepach możemy znaleźć elementy garderoby inspirowane eleganckim i szykownym stylem francuskiego domu mody. Tak też jest z tą marynarką, którą teraz kupimy 200 zł taniej.

Marynarki to obowiązkowy element w szafie każdej kobiety. Stanowią one idealne dopełnienie stylizacji. Niewątpliwie ogromną popularnością cieszą się modele inspirowane stylem Chanel. Bez problemu znajdziemy je w wielu sklepach. Moją uwagę zwróciła ta przepiękna marynarka z Answear. Ma je też Moodo i Ochnik.

Marynarka w stylu Chanel na wyprzedaży. Ten model doda szyku i klasy każdej stylizacji

Na wyprzedaży w Answear znalazłam marynarkę, która od razu skojarzyła mi się z ubraniami luksusowego domu mody Chanel. Teraz jej cenę ucięto aż o 41 proc. Model ten wykonany jest z miękkiej i przyjemnej w dotyku dzianiny zawierającej 30 proc. bawełny i 10 proc. wełny. 

Marynarka ta ma prosty, nieco krótszy krój. W całości pokryta jest ciekawym wzorem w czarno-białej kolorystyce. Elegancji dodają jej ozdobne złote guziki. Taki model nada szyku i klasy każdej stylizacji. Z pewnością warto mieć go w swojej szafie.

Od tej marynarki bije luksusem z daleka. Elegancki tweedowy model 

Piękną marynarkę inspirowaną stylem Chanel znalazłam również w sklepie Moodo. Jest to niezwykle elegancki model wykonany z tweedowej tkaniny. To właśnie ten materiał przywodzi na myśl ubrania francuskiego domu mody. Marynarka ma jasnobeżowy kolor. Posiada dwurzędowe zapięcie na ozdobne guziki ze sztucznymi perłami. Tworzy szykowny komplet ze spódnicą w tym samym stylu.

Marynarka w stylu ChanelMarynarka w stylu Chanel fot. moodo.pl

Na tę marynarkę również warto rzucić okiem. To bawełniany model 

Moją uwagę przyciągnęła również marynarka dostępna w sklepie Ochnik. Wykonana jest ona z wysokiej jakości bawełny. Posiada jednorzędowe zapięcie na ozdobne guziki w kolorze złotym. Element ozdobny stanowią również obszycia czarną tkaniną ze srebrzystą nicią. Tak samo jak powyższa propozycja, marynarka ta tworzy komplet ze spódnicą. Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Marynarka w stylu ChanelMarynarka w stylu Chanel fot. ochnik.com

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.