Płaszcz Agnieszki Woźniak-Starak to prawdziwy skarb zimą. Znalazłam niemal identyczny w Ochnik i C&A

Cena płaszcza Agnieszki Woźniak-Starak może wprawić w zawrót głowy. Jednak nic dziwnego w końcu to model od znanego, polskiego projektanta. Też możesz zaopatrzyć się w taki lub zdecydować się na podobny dostępny w Ochnik i C&A, sprawdź.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Agnieszka Woźniak-Starak ostatnio zawitała do salonu Łukasza Jemioła, gdzie przymierzyła kilka strojów. Jeden szczególnie przykuł moją uwagę, gdyż składał się m.in. z zimowego płaszcza. Biorąc pod uwagę, że to ubranie od znanego projektanta, jego cena jest bardzo wysoka. Znalazłam nieco tańsze zamienniki, ale oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby kupić identyczny model, jak ten Woźniak-Starak.

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak o podziałach. "Populizm się świetnie sprzedaje"

Taki płaszcz wybiera Agnieszka Woźniak-Starak. To modowy klasyk

Można się było spodziewać, że Agnieszka Woźniak-Starak wybierze zimowy płaszcz najwyższej jakości. Otóż postawiła na model zaprojektowany przez Łukasza Jemioła. Bez problemu znajdziesz go na stronie internetowej domu mody. Okazuje się, że kosztuje on aż 4 tysiące złotych. Jednak trzeba przyznać, że prezentuje się imponująco.

Płaszcz sięga aż za kolano. Został ozdobiony delikatnym wzorem w jodełkę. Przede wszystkim wykonano go z wełny i prawdopodobnie stąd wysoka cena, ale taka tkanina zimą to skarb. Poza tym, że zatrzymuje ciepło, to jeszcze odprowadza wilgoć i zapewnia oddychalność. Ponadto propozycja od projektanta została ocieplona i posiada dwie kieszenie oraz zapięcie na guziki.

 

Swoją stylizację Agnieszka Woźniak-Starak dopełniła brązowym, kaszmirowym golfem, dopasowanymi spodniami oraz czarnymi trzewikami na mocnej podeszwie. Dziennikarka zaprezentowała też inne stroje od Łukasza Jemioła. Mogliśmy podziwiać m.in. pikowany płaszcz oraz wełniane marynarki.

Zobacz także: Ania Starmach robi furorę nie tylko w kuchni. Jej płaszcz jest najmodniejszy w tym sezonie. Wiemy, skąd go ma

Ten płaszcz włożyła Agnieszka Woźniak-StarakTen płaszcz włożyła Agnieszka Woźniak-Starak (fot. jemiol.com)

Gdzie znaleźć podobne płaszcze? Czy trzeba wydać aż 4 tysiące?

Oczywiście nie każdy może sobie pozwolić na zakup aż tak drogiego płaszcza, ale nie ma się co martwić. Znalazłam dwa zamienniki w o wiele bardziej przystępnych cenach. Przykładowo Ochnik posiada model niemal identyczny, również w jodełkę. Dodatkowo pojawia się też pasek do wiązania w talii. Ten wariant pięknie podkreśli twoją figurę. 

Podobne propozycje, taniejPodobne propozycje, taniej (fot. Ochnik, C&A)

Warto też rzucić okiem na płaszcz C&A. Jego klasyczny fason przypomina nakrycie wybrane przez Agnieszkę Woźniak-Starak. Nie brakuje też drobnego białoczarnego wzoru. Oba te warianty będą pasować do wszelkich codziennych stylizacji. Można je nosić, tak jak zaprezentowała to Woźniak-Starak lub pójść w innym kierunku. Przykładowo dobrym rozwiązaniem będzie połączenie eleganckiego płaszcza z kolorową sukienką midi oraz skórzanymi kozakami na obcasie.

Więcej o:
Copyright © Agora SA