Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński nie do poznania w "DDTVN"! Świętują Halloween hucznie

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński pojawili się na ulicach Warszawy w niecodziennych stylizacjach. Duet prowadzących "Dzień dobry TVN" można było oglądać w halloweenowych kostiumach, inspirowanych popularną bajką "Coco".

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński pojawili się na ulicach Warszawy w nietypowych stylizacjach. To wszystko za sprawą obchodzonego 31 października przez wiele osób Halloween. Duet prowadzących "Dzień dobry TVN" zaprezentował się w przebraniach inspirowanych bajką "Coco". "To ukochana bajka mojej najmłodszej córki"- napisał w opisie posta na Instagramie Krzysztof Skórzyński. "Coco" to film animowany, którego akcja rozgrywa się w meksykańskiej wiosce Santa Cecilia. Główny bohater, 12-letni Miguel Rivera magicznym zbiegiem okoliczności przenosi się do Świata Umarłych. 

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński świętują Halloween. Oryginalne kostiumy 

Krzysztof Skórzyński opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym wraz z Małgorzatą Rozenek pozują w halloweenowych kostiumach. Celebrytka spacerowała po ulicach Warszawy w czarnej, długiej sukni rozszerzanej u dołu. Na głowie miała czarno-czerwony wianek. Uwagę zwracał jednak przede wszystkim oryginalny makijaż gwiazdy. Krzysztof Skórzyński nie pozostawał ze swoim przebraniem w tyle. Prezenter również miał pięknie pomalowaną twarz. To charakteryzacje typowe dla meksykańskiego Święta Zmarłych, czyli Dia de los Muertos. 

 
Świetna zabawa Krzysztof - napisała pod postem Małgorzata Rozenek. 

Stroje spodobały się również fanom duetu. W komentarzach można było przeczytać: 

Ale petarda!
Piękni obydwoje.
Uwielbiamy "Coco"! Stroje cudne.

Halloweenowe przebrania rodziny Majdanów. Czym jeszcze zaskoczy Rozenek? 

"A to dopiero początek zabawy" - zapowiedziała tajemniczo Małgorzata Rozenek na swoim profilu na Instagramie. Prawdopodobnie oznacza to, że zobaczymy celebrytkę w jeszcze innym przebraniu z okazji Halloween. Kostiumy rodziny Majdanów zawsze zaskakują. Dwa lata temu nawiązali oni do Strajku Kobiet i serialu "Opowieść podręcznej". W zeszłym roku przebrali się natomiast za bohaterów słynnej rodziny Addamsów. Nie możemy doczekać się tegorocznych kostiumów. Jak myślicie, w jakimi przebraniami zaskoczy tym razem rodzina Majdanów? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.