Małogrzata Kożuchowska zachwyca w najmodniejszym kombinezonie na lato. "Dwadzieścia lat mniej". Mamy podobne

Aleksandra Żurek
22.06.2022 21:45
Małgorzata Kożuchowska w modnym kombinezonie.

Małgorzata Kożuchowska w modnym kombinezonie. (Instagram)

Ikona stylu ponownie nie zawiodła i uraczyła fanów zdjęciem w modnym kombinezonie, który może stać się inspiracją dla wielu z was na nadchodzące lato. Same zobaczcie. Udało nam się znaleźć równie stylowe.

Modny kombinezon, to jedna z rzeczy, którą każda z nas powinna mieć w swojej szafie. Są wygodne i szykowne, a przy okazji tą częścią garderoby załatwiamy sprawę całej stylizacji. Na Instagramie Małgorzaty Kożuchowskiej pojawiła się świetna propozycja w pięknym kolorze, który od razu przykuł naszą uwagę.

Małgorzata Kożuchowska w malinowym kombinezonie

Aktorka miała na sobie luźny kombinezon z efektem założenia kopertowego w kolorze soczystej maliny. Jest na grubych ramiączkach, a długość nogawek sięga do kostki. Pochodzi z Bonprix, a jego cena to 159,99 zł. Tego typu model świetnie sprawdzi się na co dzień, ale i również na bardziej zobowiązujące okoliczności.  Do tego stylowe sandałki na obcasie i delikatnie dodatki. Ten odcień różu kojarzy nam się z szykiem i elegancją, a Kożuchowska wygląda w nim naprawdę bardzo korzystnie. 

 

Aktorka zachwyciła swoich fanów, którzy później chętnie komentowali opublikowane zdjęcia. Na Instagramie pisali:

Margaret dwadzieścia lat mniej.
Jest pani przepiękna.
Piękna, najpiękniejsza Polka.

Kombinezon to doskonała alternatywa dla sukienek czy spódnic. Jest wygodny i praktyczny oraz sprawdzi się w każdej sytuacji. Przy okazji zawsze będzie się dobrze układał, niezależnie od sylwetki. Udało nam się znaleźć bardzo podobną propozycję w Mohito w cenie 139,99 zł

Niezaprzeczalnie modny kombinezon, to totalny "must have" i każda z nas powinna mieć go w swojej garderobie. To kolejne, wprost idealne rozwiązanie na lato!

Kombinezon Reserved.Kombinezon Reserved. Instagram

Więcej o: