Meghan Markle niczym bohaterka "Pretty Woman". Rażące podobieństwo. Wspierała księcia Harry'ego na meczu polo

Aleksandra Żurek
25.05.2022 15:00
Fryzjer Meghan Markle zdradził, jak uzyskać jej 'luksusowe' fale w zaledwie trzech krokach

Fryzjer Meghan Markle zdradził, jak uzyskać jej 'luksusowe' fale w zaledwie trzech krokach (https://www.instagram.com/georgenorthwood/)

W niedzielę Meghan Markle wspierała męża podczas meczu polo. Ten moment przypomniał wszystkim scenę z kultowego filmu. Stylizacja księżnej również.

Meghan Markle pojawiła się w Santa Barbara Polo & Racquet Club, by wesprzeć księcia Harry'ego podczas meczu, w którym brał udział. Stylizacja, którą wybrała księżna, była niezwykle podobna do tej, w jakiej pojawiła się Julia Roberts w pamiętnej scenie z filmu "Pretty Woman". Było to również podczas meczu polo.

Białe szorty i romantyczne groszki

Styl Meghan Markle jest prosty, elegancki i szykowny. Miała na sobie czarną, wiązaną na dekolcie bluzkę w białe groszki oraz plisowane białe szorty z wysokim stanem. Całość zaakcentowała pięknym letnim kapeluszem, okularami od Valentino, stylowym paskiem i klasycznymi czarnymi szpilkami. Ten "look" to idealne odzwierciedlenie tego, który oglądaliśmy w kultowym filmie. To nie pierwsza stylizacja księżnej inspirowana filmową Vivian.

Meghan Markle i książę HarryMeghan Markle i książę Harry BACKGRID / Backgrid USA / Forum / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Groszki to powrót do lat 50., które obecnie mocno wpisują się we wschodzące trendy. Możemy je znaleźć pośród zwiewnych bluzek, spodni czy marynarek, ale także znalazły swoje miejsce w propozycjach strojów kąpielowych. Krój szortów, jakie ma na sobie księżna, pojawił się już w zeszłe lato, w różnej kolorystyce. Ta długość zdecydowanie pozwala poczuć się wygodnie i swobodnie. Takich propozycji pojawia się w sklepach coraz więcej. Połączenie w stylu "Pretty Woman" możemy wykorzystać na wielu imprezach okolicznościowych, ale również na niedzielne wyjście na obiad. 

Więcej o:
Komentarze (35)
Zaloguj się
 • hispar

  Oceniono 21 razy 21

  "łudzące", "uderzające" ale dlaczego "rażące" Coraz więcej takich RAŻĄCYCH błędów. Skąd wy bierzecie pracowników?

 • dorry

  Oceniono 16 razy 16

  "Rażący" to może być co najwyżej język tego "artykułu".

 • ulg53

  Oceniono 9 razy 9

  Rażący artykulik, Żurek Aleksandro. A tak łatwo sprawdzić, jakiego słowa należy użyć.

 • agaaga66

  Oceniono 8 razy 8

  Rażące?? Polska język trudna jest

 • anyatravel

  Oceniono 8 razy 4

  Tylko kapeludz podobny. Do Julii Roberts to tej babie daleko.

 • starsza10

  Oceniono 8 razy 4

  Ratunku, ta pani chyba nie ma oczu, a stylisty nie zatrudnia na pewno. Znowu ciuch z odciętą talią. Fason pogrubiający biodra i skracający sylwetkę. Brr..

 • poljack

  Oceniono 5 razy 3

  Piszecie że jest prostytutką !!! Mam na was donieść ???

 • lechpierwszy

  Oceniono 8 razy 2

  Jedynym "rażącym" podobienstwem jest to, ze obie panie to prostytutki. Jedna w filmie, druga w rzeczywistosci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX