Katarzyna Glinka na Top Charity 2022 z torebką znanej polskiej marki. Jej cena jest bardzo przystępna

Aleksandra Żurek
23.05.2022 13:04
Katarzyna Glinka na Top Charity 2022

Katarzyna Glinka na Top Charity 2022 (Instagram)

Katarzyna Glinka w sobotę pojawiła sie na wydarzeniu charytatywnym Top Charity 2022, gdzie oczarowała wielu swoją bijącą bielą stylizacją. Dobrała do niej torebkę w bardzo przystępnej cenie.

W sobotę 21 maja w Pałacu w Wilanowie odbyła się charytatywna aukcja dzieł sztuki. Jej dochód przeznaczony zostanie na pomoc ukraińskim uchodźcom, na działania wspierające podopiecznych z polskich domów dziecka oraz dzieci ulicy z Ghanny. Na wydarzeniu pojawiła się aktorka Katarzyna Glinka. Jej stylizacja spodobała się internautom.

Aktorka miała na sobie obcisłą białą sukienkę z długimi rękawami, które zakończone były na nadgarstkach piórkami. Na ramionach znajdowały się poduszki, które nadawały jej niezwykłej elegancji. Długa spódnica z rozcięciem od połowy uda świetnie wyeksponowała zgrabne nogi gwiazdy. Do tego, dobrała ona złote sandałki na obcasie i torebkę marki Kazar, której cena to 299 zł. To złota kopertówka ozdobiona dżetami. Te modele to idealne uzupełnienie wieczornej stylizacji. Wokół jej głowy znalazła się również stylowa srebrna opaska. 

 

Fanom bardzo spodobała się stylizacja aktorki. Idealnie podkreślała jej zgrabną sylwetkę. W dobraniu tej kreacji pomagała jej stylistka, Iwona Ryszkowska, a sama sukienka jest od Violi Piekut.

Piękna ty i ta kreacja.
Jakie piękne, zgrabne nogi. Super pani Kasiu.
Kosmos!

Jeśli spodobała wam się stylizacja Glinki, to z pewnością równie ciekawe propozycje znajdziecie na stronie Answear.com. Czeka tam na was dużo modeli w różnej kolorystyce i z modnym wycięciem, które doskonale wydłużą nogi.

Co myślicie o stylizacji aktorki?

Poniżej przedstawiamy wam jej innej modowe propozycje, które wpadły nam w oko.

 
 
 
Więcej o: