Kate Middleton zachwyciła sukienką w modnym odcieniu zielonego na British Fashion Council

Aleksandra Żurek
12.05.2022 16:37
Księżna Kate Middleton poszukiwana!

Księżna Kate Middleton poszukiwana! (fot. Rex Features / East News)

Księżna Kate wręczyła nagrodę królowej Elżbiety II dla młodego projektanta. Odbyło się to na wydarzeniu British Fashion Council w Londynie. Żona księcia Williama zachwyciła szmaragdową kreacją.

British Fashion Council od pięciu lat wybiera jednego z początkujących projektantów i wręcza mu nagrodę królowej Elżbiety II. Autor projektów musi wykazać się niezwykłą kreatywnością i innowacyjnością. W tym roku nagrodę otrzymał Saul Nash, wręczyła mu ją Kate Middleton. 

Szykownie i z klasą

Z pewnością nikogo nie zdziwił fakt, że na wydarzeniu księżna Kate miała na sobie stylizację niezwykle szykowną i elegancką. Na tę okoliczność wybrała kreację w szmaragdowym kolorze autorstwa projektantki Edeline Lee. Była to dopasowana sukienka midi z rękawami średniej długości, które przy łokciach miały kokardy. Talię spinał pasek ze złotą klamrą. Całość uzupełniały zamszowe szpilki od Emmy London, długie złote kolczyki i torebka kopertówka. Bardzo podobny model znajdziecie w sklepie showroom.pl w cenie 215 zł.

 

Kreacja księżnej to świetna propozycja na bankiety czy spotkania biznesowe. Modny, szmaragdowy kolor nadaje niezwykłej klasy i elegancji. Ta królewska zieleń od razu przyciągnie uwagę i zrobi niesamowite wrażenie. Można połączyć ją z dodatkami w takich kolorach jak złoty bądź biały.

A wam jak podoba się stylizacja księżnej?

Więcej o:
Komentarze (14)
Zaloguj się
 • starsza10

  Oceniono 10 razy 2

  Bardzo ją ten kolor postarza.

 • hbire

  Oceniono 11 razy 1

  i tak Letycja ładniejsza i bardziej sexy

 • trudnyrynek

  Oceniono 7 razy -1

  kon nawet ubrany w palto NADAL pozostaje koniem i nic z tym nie da zrobic......

 • boo-boo

  Oceniono 9 razy -1

  O jak fajnie usunęliście wszystkie, niepochlebne jej komentarze :)

 • fury11

  Oceniono 2 razy -2

  Za dużo się na tej sukni dzieje i kolor zbyt ciężki.

 • teresa1240

  Oceniono 10 razy -2

  Nie lubię ani jej ani jej męza, on kiedyś przemawiał w ONZ i powiedział, ze zuemya jest przecuązona i musi odejść 15 miliardow lydzi!!!! Oboje żyją na koszt podatników a jedyną ich pracą to być i dobrze wygladać..wystapienua im piszą , sami nie mogą, Anglia ma jeszcze 22 kolonie na świecie a więc tkwi w niewolnictwie, wszystkie kraje tzw. Zachodu bogacą się na kolonizowaniu świata..a to co teraz robią w unii z nami to wojna aby nas złamać!! Nie możemy o sobie decydować , to, co nam zarzucają w sprawie tzw.praworzadnosci jest sku...syństwem poniewaz piwolywanie sęd,iów odbywa sie rak samo jak w wielu krajach unii.a jesli chidzi o Uzbę Dyscyplinarną nie mozemy ulec aby ją zlikwidowac...poszlabym dalej i pjzbawiła immuniretów bo to komyszy przywilej..wiele krajow unii go nue ma ..za immunitetami kryją się przestepcy. .Duda nam zawalil wszystko jest gorszy od jazdego ktory był. Nawet od Jaruzelskiego ktory był pierwszym prszydentem po 89 roku..sam zrezygnował po miesiacu bo nie chcial się identyfikować ze zdrajcami i zlodziejami..Duda nas zdradził. Na polecenie merkel uwalil nam refirmę wym.spr. pitem medialną a teraz sprowadzil nam nazibanderowców.. ich przodkowie, nik inny tylko ich przodkiwie wymordowali na Wołyniu 200 tys Polakow..dali im wuększe uprawnienua niż nam..szo po oristu

 • art_102

  Oceniono 11 razy -3

  Przecież to stylowka zerżnięta od stóp do głowy z ciężarnej Meghan na Fidżi, o czym pisze już kolejny raz, bo nie wiem po co plodzicie kolejny tekst o jednej kiecce. Fryzura, podobne kolczyki, kiecka, buty, torebka. Normalnie xero.
  To jest nawet zabawne, jak brytyjskie tabloidy, a polskie - nie wiedziec czemu za nimi - na siłę lansują te jej skopiowane, nawet nie stroje, ale cały wizerunek i próbują zakrzyczeć, to co wszyscy widzą, że Kejti wciąż się za kogos przebiera. Najczęściej za Meghan, ale i za inne kobiety, rowniez królową, z najbardziej zenujaca sytuacja na Karaibach, kiedy podczas protestów odtworzyli z Williamem kolonialna wizytę Elżbiety z lat 50.:))
  Kate jedzie nie tylko sama Meghan, ale i próbuje naśladować relacje Harrego i Meghan, co jest nieosiągalne, nie tylko dlatego że nie ma między nią i Williamem żadnej chemii ani więzi, nie tylko dlatego że od roku mieszkają osobno, ale przede wszystkim dlatego że William nawet podczas oficjalnych spotkań nie potrafi ukryć pogardy wobec Kate, Https://www.celebitchy.com/wp-content/uploads/2022/05/BGUS_2378640_013.jpg

  ale Kate jest przyzwyczajona, że Will traktuje ją jak wycieraczke, więc i tak złapała go za rękę przed fotografem.

  A jak podczas ostatnich Igrzysk Meghan na czytaniu bajek trzymała niemowlaka na kolanach, to w komentarza było pełno śmiechu i zakłady, jak szybko Kate to powtórzy. No i proszę, trzy tygodnie nie minęły, i w Szkocji mamy Kate z niemowlakiem na kolanach i bajki:))) tylko dzieciak nie był zachwycony i próbował się wyrwać, ale jak na logikę wszystkich spotkań Kaśki, to niby bylo o empatii, ale dzieciakowi jej odmówiła i nie odpuściła narażając go na dyskomofort i czekając na koniec sesji zdjęciowej. Pokarało ją szczurzym ogonem na glowie:))
  Https://i.dailymail.co.uk/1s/2022/04/20/08/56820149-10734403-image-a-22_1650439303312.jpg
  Https://i.dailymail.co.uk/1s/2022/04/20/08/56820149-10734403-image-a-18_1650439290163.jpg
  Https://www.celebitchy.com/wp-content/uploads/2022/05/2383998f55f.jpg

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX