Anna Lewandowska cała w bieli! "Czaderski garnitur". Mamy tańszą propozycję jej stylizacji

Anna Lewandowska wrzuciła na Instagram zdjęcie z niemowlakiem, które podpisała: moja trzecia calineczka. Ich podobne stroje wzbudziły ciekawość wśród internautów.

W niedzielę na Instagramie celebrytki mogliśmy zobaczyć zdjęcie, na którym trzyma ona na rękach niemowlę. Ubrane w takie same kolory, wzbudziły zainteresowanie internautów, którzy dopytywali, kim jest dziecko dla gwiazdy. Jak mogliśmy się domyślać, Lewandowska jest dla dziewczynki matką chrzestną. Nie pierwszy raz już otrzymuje ona tę rolę, o czym z przyjemnością informuje swoich fanów.

Cudne foto.
Obie wyglądają na zadowolone.
To wielki dar mieć taką chrzestną.
 

"Look" spodobał się internautom

Na chrzciny celebrytka wybrała się w towarzystwie swojego pieska, Belli. Zwierzak już od jakiegoś czasu budził sporo kontrowersji w związku ze swoim pochodzeniem. To, co spodobało się fanom, to stylizacja w jakiej pojawiła się gwiazda. Ubrana była w bardzo modny teraz komplet garniturowy w kremowym kolorze. Bardzo podobny set znajdziecie m.in. w H&M. Cena to około 250 zł. Do tego sandałki na słupku. "Look" Lewandowskiej jest prosty, ale szykowny i świetnie dobrany do okazji. Internauci komentują:

Aniu skąd ten śliczny garnitur?
Super strój.
Czaderski garnitur.
Matko jaki piękny outfit.

A jakie jest wasze zdanie, co do stroju Anny Lewandowskiej? Lubicie klasykę, czy uważacie, że mogła bardziej zaskoczyć?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.