Marka powstała w 1982 roku we Francji. Jej styl cechują proste i nowoczesne formy, które trafiają w gusta każdej kobiety. W ofercie znajdziesz stylowe pierścionki, bransoletki, kolczyki i nausznice. Przy tworzeniu nowych kolekcji inspiruje się klimatem małego, europejskiego państwa - Monako. Francuska firma ma na swoim koncie współpracę ze światowej sławy modelkami i blogerkami - w jej kampaniach wystąpiła m.in. Chiara Ferragni i Caroline Receveur. Teraz piękną biżuterię APM Monaco kupisz w dużo niższej cenie. Sprawdź nasze typy.
Biżuteria APM Monaco to propozycja dla każdej z was. Na początek wybrałyśmy przepiękne pierścionki i obrączki, które wyglądają na dłoniach bardzo efektownie. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu biżuteria APM jest projektowana z dużą dbałością o każdy etap projektowania, od szkicu po wykończenie - każdy element jest wykonany przy użyciu najlepszych materiałów. Dyrektor kreatywna marki - Kika Prette - dorastała i studiowała w Monako i to właśnie wtedy zakochała się w tym kraju i jego kulturze. Dzięki jej doskonałej świadomości trendów, każda z kolekcji marki jest aktualna i na czasie. Biżuteria odzwierciedla elegancję tego miejsca oraz styl życia południowej Francji - naturalny, prosty, promienny. Zobacz pierścionki, które wpadły nam w oko. Nowa, niższa cena zachęca do zakupu!
W ofercie APM Monaco znajdziesz też śliczne kolczyki. Te modele zwracają uwagę i przyciągają wzrok. Świetnie wyglądają przy związanych i rozpuszczonych włosach. Podkreślą końcowy efekty eleganckich kreacji, ale równie pięknie wyglądają z miejską stalówką (np. bluzą i jeansami). Warto mieć w kosmetyczce coś z kolekcji tej francuskiej marki. Nam spodobały się długie kolczyki, które sięgają prawie do ramion. Będą jak znalazł do szykownej sukienki lub kombinezonu.
Tą stylizacją księżna Kate przekazała wszystko. "Przyszła królowa nie potrzebuje..."
Jennifer Lopez o włos od wpadki. W ostatniej chwili uratował ją ochroniarz
Wrze w komentarzach po koncercie TVP w Ełku. Jeden występ wywołał skrajne emocje
Ostrowska-Królikowska przekazała wieści ws. 19-letniego syna. "Jesteśmy bardzo dumni"
Doda upamiętniła rzeź wołyńską. Padły gorzkie słowa o "pluciu w twarz naszej przeszłości"
Haaland zjada sześć tysięcy kalorii dziennie. Dietetyk: Nic, tylko brać przykład
Nowe kadry z "Rancza". Tak wygląda teraz Wioletka. Internauci w szoku
Wiśniewski zamieszkał z mamą. Przyznaje: To nie robi dobrze związkowi
To dlatego Grażyna Torbicka odeszła z TVP. Padły mocne słowa