Czekasz na Black Friday i szukasz inspiracji na zakupy? Gwiazdy również polują na promocje i maja dla nas wiele kodów zniżkowych, na które warto zwracać uwagę. Zakupową inspiracją podzieliła się z nami także Joanna Koroniewska. Proponuje ona zainteresować się nową kolekcją marki Ochnik stworzoną wspólnie z duetem Paprocki&Brzozowski. Już teraz w sklepie internetowym marki możemy znaleźć ciekawe zniżki.
W kolekcji Paprocki&Brzozowski x Ochnik znajdziemy wiele interesujących propozycji. Joanna Koroniewska zdecydowała się na przykład na małą, białą torebkę na czarnym pasku (w zestawie jest także łańcuszek zamiast paska) oraz na białą czapkę. Oprócz tego w kolekcji znajdziemy jeszcze bardzo stylowe płaszcze skórzane lub pikowane, puchowe kurtki, t-shirty, spodnie oraz dodatki w postaci szalików, kaszkietów i portfeli. Całość utrzymana jest w czarno-białej kolorystyce. Ceny może nie są niskie, ale jak na tę markę, wraz z promocjami, są naprawdę atrakcyjne. Być może warto w trakcie wyprzedaży zajrzeć właśnie do oferty Ochnik?
Wśród modnych torebek na ten sezon, oprócz pakownych shopperek, na prowadzenie na liście trendów wysuwają się małe, urocze torebki. Najczęściej są na ozdobnym łańcuszku, który może być częściowo łączony z paskiem. Oczywiście niektóre marki oferują też małe torebki na pasku, co stanowi bardziej casualową i uniwersalną opcję.
Małą torebkę możesz założyć na co dzień. Sprawdzi się w niemal każdej stylizacji. Będzie też odpowiednia na imprezę - mała, poręczna i elegancka. Jeśli chodzi o kolor, to masz spore pole do popisu. Ponadczasowe są oczywiście modele w kolorze czarnym, ale inne opcje także są godne uwagi. Postaw na przykład na biel, beż czy szarość. A co powiesz na torebkę w mocnym kolorze? Żółta, pastelowa albo czerwona? Doskonale ożywi stylizację. Mała torebka może się też okazać świetnym prezentem pod choinkę!
Przyjaciółka Dody opowiedziała o walce z rakiem trzustki. To był pierwszy niepokojący objaw
Szwedzki influencer boi się, że "dostanie zakaz wstępu do Polski". Poszło o pierogi
To już nie księżna, a przyszła królowa. Stylizacja Kate na Trooping the Colour mówi sama za siebie
To zwróciło uwagę ekspertki w stylizacji Kosiniak-Kamysz. Takich słów nikt się nie spodziewał. "Tego nie da się kupić"
Nagranie z Martą Nawrocką obiegło sieć. Tak zachowała się w stosunku do kilkuletniej dziewczynki
Oburzona Bomba skarży się po wizycie w luksusowej restauracji. "Powiedział, że mam stąd iść"
Tłumy patrzyły na Mandarynę. Nagranie ze ślubu obiegło sieć
Pazura nie mógł uwierzyć w to, co usłyszał. Chodzi o kremację
W USA ostro walczą o Lewego. "Pokazali budynek, w którym Ania ma mieć studio fitness"