Stylowe bluzki do pracy, które kupisz za mniej niż 100 zł. Klasyka czy niebanalny design? Wybierz sama

BA
14.02.2019 13:00
bluzki do pracy

bluzki do pracy (bluzki do pracy)

Szukasz ładnej i niedrogiej bluzki do pracy? Mamy dla ciebie modele, które wyglądają luksusowo, ale kosztują grosze! Zobacz i wybierz dla siebie odpowiedni model!

Jaka powinna być idealna bluzka do pracy? Przede wszystkim ma się charakteryzować wygodą, gdyż spędzisz w niej większość dnia. Oprócz tego powinna być dopasowana do dress code (o ile taki posiadasz w swojej pracy) i dobrze też, jeśli będzie modna i do tego niedroga. Właśnie takie bluzki znaleźliśmy dzisiaj dla ciebie. Wszystkie stylowe modele kupisz za mniej niż 100 zł. Być może wśród nich znajdziesz swój ideał! 

Klasyczne, eleganckie bluzki do pracy 

Klasyczne bluzki do pracy do 100 złKlasyczne bluzki do pracy do 100 zł / fot. Instagram (Marcelina Zawadzka), mat. partnerów

Jeśli lubisz uniwersalne stylizacje do pracy, to z pewnością będziesz zadowolona z klasycznych bluzek koszulowych. Bardzo popularne są białe bluzki do pracy, które wyróżniają się ciekawym designem. Mogą być ozdobione falbanką, wiązaniem na dekolcie, a niektóre z nich mają delikatny wzór - jak kropki czy paski. Oprócz białych bluzek świetnym pomysłem będą też inne kolory jak czerń, bordo, granat czy butelkowa zieleń. Klasyczna bluzka do pracy najlepiej będzie wyglądać z ołówkową spódnicą lub ze spodniami typu cygaretki. Dodaj do tego żakiet i stylizacja gotowa! 

Kolorowe bluzki do pracy za mniej niż 100 zł 

Kolorowe bluzki do pracyKolorowe bluzki do pracy / fot. Instagram (Anna Wendzikowska), mat. partnerów

A co powiesz na odważniejszą bluzkę do biura? Jeśli w twoim miejscu pracy nie obowiązuje ścisły dress code, to możesz sobie pozwolić na bluzkę o niebanalnym designie. Może to być na przykład model w mocnym kolorze albo bluzka w modne wzory jak kwiaty czy geometryczne kompozycje. Oprócz tego możesz też zwrócić uwagę na materiał jak welur czy atłas. Takie bluzki są bardzo efektowne i eleganckie. Z powodzeniem wykorzystasz je w stylizacjach do pracy. Ożywią zestawienie i będą wyglądać świetnie! 

Więcej stylowych bluzek do pracy w cenach poniżej 100 zł znajdziesz w przeglądzie poniżej!