Te małe torebki to hit wśród gwiazd! Modele idealne na karnawał czy studniówkę u nas już od 79 zł

W tym sezonie stawiamy na minimalizm! Dlatego warto rozejrzeć się za małą torebką. My przygotowałyśmy dla was modele, które zachwycają już na pierwszy rzut oka. Sprawdźcie!

Torebki damskie

Torebka jest niezawodnym elementem każdej kobiecej stylizacji. Mieści najpotrzebniejsze rzeczy, dlatego zawsze mamy ją przy sobie. Torebka również potrafi być elementem stylizacji idealnie uzupełniającym nasz zestaw. Dlatego w wyborze torebki do wieczorowej kreacji warto pomyśleć o wyjątkowych modelach, które znajdziecie poniżej!

mała torebka damska / mat. partnera mała torebka damska / mat. partnera  WBF

Małe torebki 

Gwiazdy w tym sezonie w szczególności pokochały minitorebki, które z nie mieszczą wprawdzie wielu rzeczy, ale za to jak wyglądają! Małgorzata Kożuchowska do swojej intrygującej kreacji wybrała czerwony kuferek - jeśli podoba wam się jej torebka, poniżej znajdziecie modele w podobnym stylu. Wszystkie, które dla was przygotowałyśmy, świetnie wpisują się w zimowy klimat. Śmiało możecie zabrać je ze sobą na zabawę karnawałową, ale sprawdzą się też na eleganckie wyjście, np studniówkę. Zobaczcie je, a pewnie same się zachwycicie :)

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.