Romantyczne sukienki na lato. 100% kobiecości! Wśród naszych faworytów bordowa z ASOS (130 zł) i modele dla ciężarnych

Chcecie poczuć się pięknie i delikatnie? Zwróćcie uwagę na sukienki o romantycznym fasonie, idealne na lato. Wśród nich znajdziecie propozycje dla kobiet, które spodziewają się dziecka!

Romantycznie i z klasą

W szafie każdej z was powinny znaleźć się sukienki, które idealnie pasują na wiele okazji, ale też możecie założyć je na co dzień. Do takich fasonów należy kreacja Natalii Siwiec. Zdobiona deseniem w kwiaty sukienka to dzieło marki Trzy Igły, które kosztuje 399 zł. Jeżeli was też zachwyciła ta kreacja, poniżej znajdziecie modele w podobnym stylu. Sukienki tego typu są bardzo romantyczne, a do tego dodają klasy i wdzięku. Deseń w kwiaty to najbardziej kobiecy wzór, który szczególnie wiosną świetnie wygląda na wszystkich kreacjach, dlatego koniecznie znajdźcie dla siebie swój wymarzony model sukienki. 

Kolaż/Materiały partneraKolaż/Materiały partnera www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

Zwiewnie i romantycznie

Mamy tez propozycje kreacji na letnie dni dla kobiet w ciąży. Niedawno dowiedzieliśmy się o ciąży Mariny Łuczenko. Żona piłkarza z brzuszkiem wygląda cudownie, a w sukience, którą ma na zdjęciu jeszcze bardziej przykuwa uwagę. Delikatna, zwiewna kreacja wygląda bardzo romantycznie. Finezyjny materiał sukienki, przykryje brzuszek, a wy będziecie prezentowały się w niej lekko i modnie. Poniżej znajdziecie sukienki podobne do tej, którą ma na sobie Marina. Na letnie, ciepłe dni to idealny wybór!

Kolaż/Materiały partneraKolaż/Materiały partnera www.instagram.com/marina_official/

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.