Anna Wendzikowska i Paulina Sykut w takim samym płaszczu. Wiemy skąd jest i ile kosztuje! Zobaczcie podobne modele

PJ
06.04.2018 09:00
Kolaż/Materiały partnera

Kolaż/Materiały partnera (www.instagram.com/aniawendzikowska/www.instagram.com/paulinasykutjezyna)

Anna Wendzikowska i Paulina Sykut wybrały dla siebie identyczne wiosenne płaszczyki. Zobaczcie, gdzie je kupiły i ile kosztują. Znajdziecie u nas bardzo podobne modele idealne na ten sezon. Wśród nich są też kardigany!

Płaszcze na wiosnę

Gwiazdy często noszą podobne rzeczy. I tak Paulina Sykut i Anna Wendzikowska mają w swojej szafie taki sam element garderoby. Obie panie pokazały się na Instagramie w płaszczu marki PresKA, który kosztuje 449 zł, a teraz można kupić go w niższej cenie, za 359 zł. Trencz o modnym kroju wykonany z dzianinowej wełny, idealnie nadaje się na początek wiosennego sezonu. Poniżej prezentujemy okrycia wierzchnie o podobnym fasonie do tego, który mają prezenterki. Zobaczcie je, a może któryś z nich wiosną zagości w waszej szafie?

Kolaż, trencz/Materiały partneraKolaż, trencz/Materiały partnera www.instagram.com/paulinasykutjezyna

Kardigany 

Świetną propozycją na wiosenne dni będzie zastąpienie płaszczyka stylowym kardiganem. Ania Wendzikowska i Paulina Sykut doskonale wiedzą, że tej wiosny to właśnie desenie są w modzie. Dlatego płaszcz w paski jest bardzo dobrym wyborem. Niżej znajdziecie kardigany, które wpadły nam w oko. Mamy nadzieję, że i wam się spodobają ;).

Kolaż/Materiały partneraKolaż/Materiały partnera www.instagram.com/aniawendzikowska

Poniżej macie więcej modeli