Kurtka Siwiec, płaszcz Mariny to hity, ale do tanich nie należą. Mamy ich odpowiedniki! Kurtka za 139 zł jest PIĘKNA

PJ
09.01.2018 09:00
Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/marina_official/www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/marina_official/www.instagram.com/nataliasiwiec.official/ (Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/marina_official/www.instagram.com/nataliasiwiec.official/)

Marzy Wam się czerwona kurtka Natalii Siwiec albo modny trencz Mariny Szczęsnej? Przygotowałyśmy dla was tańsze wersje ich stylizacji! Te kurtki i płaszcze zimą będą jak znalazł, a wcale nie kosztują dużo.

Czerwona kurtka

Na instagramie Natalii Siwiec pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy ją w cudownej, czerwonej kurtce. To idealne okrycie na zimne dni, które możecie nosić na co dzień. Pochodzi ona z kolekcji VICTORIA BECKHAM x Moliera 2 i kosztuje 3 200 zł. Poniżej znajdziecie równie ciekawe modele w tym samym kolorze w dużo niższej cenie.

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/nataliasiwiec.official/Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/nataliasiwiec.official/ Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/nataliasiwiec.official/ Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

Trencz

Brązowy trencz Mariny to jeden z największych hitów sezonu! Nosiła go również Anna Lewandowska, dlatego wiele z was oszalało na jego punkcie. Znajdziecie go w Mally & Co za 4 990 zł. Niestety cena nie jest niska, dlatego warto czasem poszukać podobnych wersji płaszcza. My znalazłyśmy dla was kilka modeli, które kosztują mniej, a są bardzo podobne. Zobaczcie!

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/marina_official/Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/marina_official/ Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/marina_official/ Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/marina_official/

Płaszcz w kratę

To właśnie krata należy do najbardziej modnych wzorów roku 2017! Również Księżna Kate jest jej miłośniczką. Spójrzcie tylko na jej cudowny płaszcz w kratę od L.K. Bennett London. Koszt takiego płaszcza to 2 356 złotych. Cena nie jest niska, ale mamy dla Was równie piękne, a sporo tańsze modele :)

Kolaż/Materiały partnera/fot. ENKolaż/Materiały partnera/fot. EN Kolaż/Materiały partnera/fot. EN Kolaż/Materiały partnera/fot. EN

Poniżej więcej produktów

Więcej o: