Dieta, ćwiczenia i... TE ubrania odejmują kilogramy! Radzimy, jak wyglądać na szczuplejszą dzięki prostym trikom

Odpowiednio dobrane ubrania potrafią zdziałać cuda. Nie masz jeszcze żakietu z wcięciem w talii ani płaszcza wiązanego w pasie? Chyba czas to zmienić ;)

Każda z nas chce wyglądać świetnie, ale nie musimy mieć doskonałego ciała, żeby prezentować się pięknie! Wystarczy, że w naszych stylizacjach zwrócimy uwagę na parę trików, które zdecydowanie pomogą nam wyglądać szczuplej ;)

Żakiet

Dobrze skrojony i dopasowany żakiet to jeden z elementów, który warto mieć w swojej szafie. Idealnie podkreśli talię i sprawi, że optycznie będziecie wyglądały na szczuplejsze. Tak samo w kwestii koloru! Zdecydowanie stawiajcie na ubrania o ciemniejszej barwie. Nasze oko, to co jest ciemne widzi jako mniejsze, dlatego ciemne kolory naprawdę się sprawdzają. Jeżeli jesteście miłośniczkami deseni proponujemy żakiet w pionowe paski, dzięki którym wasza sylwetka wyda się zgrabniejsza.

Kolaż/Materiały partnera/fot. WBFKolaż/Materiały partnera/fot. WBF Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF

Tunika

Tunika jest bardzo dobrą propozycją dla tych pań, które chcą zamaskować swoje niedoskonałości. Bluzka jest luźna i swobodna, dzięki czemu zakryje wasz brzuszek. Tu też proponujemy te w ciemnych kolorach. Dużym atutem, który również sprawi, że wasza sylwetka optycznie wyda się szczuplejsza, są długie naszyjniki. Założone na ciemną tunikę wysmuklą wasze ciało.

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/magdagessler_official/Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/magdagessler_official/ Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/magdagessler_official/ Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/magdagessler_official/

Płaszcz

Przy wyborze płaszcza skupcie się na tym, żeby jak najlepiej uwydatnić talię. Sprawdzą się tu modele z wiązanym paskiem, a nawet te zapinane na jeden guzik. Wyeksponowanie swojej talii to kolejny trik, który zdecydowanie się sprawdzi. Jeżeli nie chcecie optycznie zniekształcić swojej sylwetki - unikajcie płaszczy oversize'owych! Warto też pomyśleć o kozakach za kolano, które sprawią, że wasze nogi będą wyglądały na dłuższe i szczuplejsze.

Kolaż/Materiały partnera/fot. WBFKolaż/Materiały partnera/fot. WBF Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF

Poniżej więcej propozycji

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.