Widziałyście już te sukienki? Są w najmodniejszych kolorach tego sezonu! Gwiazdy je pokochały

Nie wiecie, na jaki kolor sukienki powinnyście się zdecydować? Chętnie wam pomożemy! Mamy dla was kreacje w najmodniejszych barwach tego sezonu.

Sukienka jest ulubioną częścią garderoby większości kobiet. Zapewne często podczas jej wyboru zastanawiacie się na jaki kolor powinnyście postawić. Spokojnie! Spieszymy wam z pomocą i przygotowaliśmy propozycje sukienek w trzech bardzo modnych kolorach na ten sezon. Mamy nadzieję, że coś przypadnie wam do gustu.

Czerwień

Jednym z najmodniejszych kolorów w tym sezonie według Instytutu Pantone jest czerwień. Dynamiczna, kobieca, romantyczna, a przede wszystkim skupiająca uwagę. Nie sposób odmówić sobie sukienki w tym kolorze. W połączeniu z koronką będzie wyglądała naprawdę zjawiskowo!

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/klaudiahalejcio/Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/klaudiahalejcio/ Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/klaudiahalejcio/ Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/klaudiahalejcio/

Róż

Ten delikatny kolor wprowadzi do każdej stylizacji młodzieńczą świeżość. Jest subtelny, pełen wdzięku i podkreśli urodę każdej kobiety. Dawniej uważany za tandetny, teraz znów wraca do łask i to z wielkim powodzeniem! Możecie postawić na proste materiały i kroje sukienek - wtedy spokojnie sprawdzą się nawet w codziennych stylizacjach. Jeżeli jednak szukacie czegoś na przyjęcie, to w tym kolorze najlepiej wygląda tiul!

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/nataliasiwiec.officialKolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/nataliasiwiec.official Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/nataliasiwiec.official Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Granat

Klasyczny, a nawet "formalny". Idealnie nadający się na ważne spotkania bądź do pracy. Jednak w postaci sukienki również potrafi zauroczyć! Granatowy jest jednym z tych kolorów, który pasuje do każdego typu urody. Świetnie będzie wyglądał w połączeniu z czerwienią bądź bielą. Natomiast dla odważnych proponujemy połączyć go z metalicznymi kolorami. Efekt "wow" gwarantowany!

Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF/Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF/ Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF/ Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF/

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.