Barbara Kurdej-Szatan słynie nie tylko w urzekającego uśmiechu i pozytywnej energii, ale również luźnego podejścia do mody. Jej stylizacje raczej nie powalają i często zauważamy w nich modowe wpadki. Tym razem jednak celebrytka pozytywnie nas zaskoczyła. Na promocję akcji "Jem drugie śniadanie" wybrała spódnicę...w grochy!
Grochy znane w branży również jako "polka dots" to wzór, który wraca i powraca. Nosiliśmy go w latach 80. i 90. pod postacią rozkloszowanych spódnic i szerokich żakietów. Grochy kojarzą się również z popularną aktualnie modą vintage. W tym sezonie grochy bardzo często pojawiały się w kolekcjach projektantów i co ciekawe, udało się odnowić wzór nadając mu nowoczesny charakter. Grochy promowane są przez takie marki jak Givenchy, Paco Rabanne, Ralph Lauren czy Moschino, a zatem nie jest to widzimisię jednego, niszowego dizajnera. Wybór Barbary Kurdej - Szatan, nawet jeśli krytykowany przez wielu internautów, okazuje się więc wyjątkowo zgodny z trendami!
Jej wiosenna stylizacja spodobała nam się na tyle, że postanowiłyśmy lepiej przyjrzeć się wcześniejszym popisom modowym Barbary. Ostatnio delikatnie skrytykowałyśmy ją za stylizację na Telekamerach. Aktorka miała wtedy na sobie czerwoną sukienkę w kształcie syreny, jednak dekolt z siatki nie był do końca dobrym wyborem. Za to kolor - stworzony dla pięknej blondynki! Przekonałyśmy się o tym po raz kolejny, kiedy celebrytka założyła czerwoną, włochatą kurtkę i wyglądała w niej świetnie. Do tego biały T-shirt, czarne spodnie i buty i stylizacja gotowa!
Wzory, tym razem w klimacie folkowo - azteckim, opanowały również jedną z sukienek, którą Barbara Kurdej-Szatan założyła na pokaz Bizuu. Intensywne desenie bardzo dobrze ożywiają jasną karnację aktorki. Celebrytka umiejętnie połączyła ciemną kreację ze śliwkowymi obcasami, ale zdecydowanie bardziej wolimy ją w czerwieni!