Kinga Rusin w Wenecji pływa gondolą i czyta mapę. A styl? Jak prawdziwa Włoszka!

Kinga Rusin na urodziny dostała bardzo oryginalny prezent, a mianowicie wycieczkę do Wenecji. Jej profil na Instagramie zalały zdjęcia z włoskiego miasta, które prezenterka zwiedza już od pięciu dni. Krajobrazy faktycznie przepiękne, ale naszą uwagę przyciągnął również styl Kingi. Stonowane stylizacje godne są prawdziwej Włoszki.

Kinga Rusin uwielbia podróże, co świetnie widać po jej instagramowym profilu. Jeszcze niedawno szusowała na nartach w Alpach, a wcześniej zwiedzała Patagonię. Nic więc dziwnego, że na urodziny, które obchodziła 9 marca, znów postanowiła wyruszyć w podróż, tym razem do Wenecji.

 

Kinga Rusin - stylizacjaKinga Rusin - stylizacja Kolaż Avanti24 / Materiały partnerów Kolaż Avanti24 / Materiały partnerów

Mimo, że Wenecja to miasto zakochanych, Kinga na wszystkich zdjęciach pozuje sama. Na hotelowym balkonie, z walizką, na Placu św. Marka, w gondoli... Prezenterka oddaje się włoskim przyjemnościom korzystając z pięknej wiosennej pogody i uroków miasta. My jednak zwróciłyśmy uwagę na styl Kingi, który idealnie wpisuje się w miejsce, które odwiedziła. Włoszki słyną z elegancji i świetnie dobranych stylizacji. Sukces ich wyglądu polega na dobrej jakości, prostych ubraniach zazwyczaj w stonowanej kolorystyce: beżach, bieli, brązach i szarości. Kinga w zestawach, które przygotowała do Wenecji mogłaby być spokojnie wzięta za Włoszkę!

 

Kinga Rusin - stylizacjaKinga Rusin - stylizacja Kolaż Avanti24 / Materiały partnerów Kolaż Avanti24 / Materiały partnerów

Najbardziej podoba nam się zestaw z plisowaną spódnicą i sweterkiem w niemal identycznym odcieniu. Do tego Rusin dopasowała białe sneakersy i wartą niemałe pieniądze torebkę Louis Vuitton. Stylizację dopełniają okulary przeciwsłoneczne Dior za około 1400 złotych - model uwielbiany także przez inne celebrytki: Marinę Szczęsną i Sarę Boruc. Przy polskiej pogodzie w zestawie przydałby się jeszcze prochowiec, ale w Wenecji Kinga prezentowała się wyjątkowo dobrze.

 

Kinga Rusin - stylizacjaKinga Rusin - stylizacja Kolaż Avanti24 / Materiały partnerów Kolaż Avanti24 / Materiały partnerów

Na wycieczkę gondolą, Kinga wybrała najbardziej elegancki zestaw. W końcu romantyczna przeprawa kanałami wymaga odpowiedniej oprawy! Tym razem dziennikarka założyła czarne spodnie i długi, jasny płaszczyk z garsonkowej tkaniny. Nie zrezygnowała jednak ze sportowych butów, które przy długim zwiedzaniu faktycznie mogą okazać się niezbędne. Jako, że Rusin trafiła na piękną, włoską pogodę, także okulary przeciwsłoneczne były stałym elementem jej stylizacji. A wam który zestaw najbardziej się podoba?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.