Pierwsze wystąpienie księżnej Kate od pół roku. Tak będzie wyglądać Trooping the Colour

Księżna Kate zapowiedziała w oświadczeniu, że pojawi się na paradzie Trooping the Colour. Wiemy, jak wygląda plan tego wydarzenia.

14 czerwca księżna Kate przerwała milczenie. Poinformowała w oświadczeniu, jak przebiega jej leczenie. Zapowiedziała także swój udział w nadchodzącym wydarzeniu Trooping the Colour. "Z niecierpliwością czekam na udział w paradzie urodzinowej króla w ten weekend z moją rodziną i mam nadzieję, że dołączę do kilku publicznych przedsięwzięć w okresie letnim" - czytamy. Jak wygląda plan tego wydarzenia?

Zobacz wideo Joanna Horodyńska komentuje styl księżnej Kate. Ma zastrzeżenia?

Trooping the Colour odbędzie się 15 czerwca. Księżna Kate prawdopodobnie pojawi się na balkonie

15 czerwca o godzinie dziesiątej rano lokalnego czasu wystartuje Trooping the Colour, czyli parada urodzinowa przygotowana dla króla Karola III. Monarcha uda się na plac defilad Horse Guards Parade (tuż przy Whitehall), gdzie przeprowadzi symboliczną inspekcję i wykona salut królewski. O godzinie 13:00 król Karol dołączy do rodziny na balkonie Pałacu Buckingham. Magazyn "People" przekazał, jak może wyglądać udział Middleton w tym wydarzeniu. "Oczekuje się, że Kate pojedzie powozem konnym na procesję wzdłuż alei The Mall ze swoimi dziećmi - księciem Georgem, księżniczką Charlotte oraz księciem Louisem - i będzie oglądać paradę z Biura Generała Dywizji. Następnie Kate pojawi się na balkonie Pałacu Buckingham z królem Karolem, księciem Williamem i nie tylko, podczas gdy rodzina zbierze się, aby obejrzeć przelot Królewskich Sił Powietrznych nad miastem" - czytamy.

Transmisja na żywo z wydarzenia rozpocznie się o ósmej rano na kanale "Daily Mail" na YouTubie i potrwa nieco ponad cztery godziny. Chcecie zobaczyć archiwalne zdjęcia księcia Harry'ego i Meghan Markle na Trooping the Colour? Zajrzyjcie do galerii na górze strony.

 

Księżna Kate o postępach w leczeniu. "W te złe dni czujesz się słaby"

Księżna Kate w swoim oświadczeniu wyjawiła, jak przebiega jej leczenie. "Robię duże postępy, ale jak wie każdy, kto przechodzi chemioterapię, są dobre i złe dni. W te złe dni czujesz się słaby, zmęczony i musisz dać swojemu ciału odpocząć. Ale w dobre dni, kiedy czujesz się silniejszy, chcesz jak najlepiej wykorzystać swoje dobre samopoczucie" - pisała. ZOBACZ TEŻ: Książę William nie mówi o tym głośno. Jest z nim gorzej, niż się wydaje? "Nie był na to przygotowany"

Będziecie oglądać paradę?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.