Jolanta Kwaśniewska nosi tę samą fryzurę od lat. A jak wyglądałaby w długich włosach? Szok

Jak wyglądałaby Jolanta Kwaśniewska w dłuższych włosach? Postanowiliśmy to sprawdzić. Efekt jest spektakularny.

Jolanta Kwaśniewska przez dekadę była pierwszą damą. Żona byłego prezydenta Polski nie zniknęła z przestrzeni publicznej i chętnie bierze udział w różnych wydarzeniach. W kwietniu widzieliśmy ją na gali Woman Power. Zadała szyku w połyskującej kreacji. Niedługo później pojawiła się także na otwarciu perfumerii. Wybrała się na event w szarej marynarce oraz długiej, plisowanej spódnicy. Żona byłego prezydenta chętnie eksperymentuje z modą, ale nie z fryzurami. Od lat nosi krótkie włosy w kasztanowym kolorze. Postanowiliśmy więc przeprowadzić pewne zmiany, które mogą być zaskakujące. 

Zobacz wideo Magdalena Stużyńska opowiedziała o metamorfozie. Oto jej sekret

Jolanta Kwaśniewska w dłuższych włosach. Różnica jest kolosalna

Jolanta Kwaśniewska doskonale prezentuje się w krótkich, lecz elegancko ułożonych włosach. Taka fryzura z pewnością jest wygodna i praktyczna, szczególnie uwzględniając aktywny styl życia żony byłego prezydenta. Czasami jednak warto zaszaleć i zobaczyć siebie w nowej odsłonie. Postanowiliśmy zrobić to za Jolantę Kwaśniewską i wykorzystaliśmy popularną aplikację do tego, aby przedłużyć jej włosy. Efekty są spektakularne. Trzeba przyznać, że nowa fryzura odjęła żonie byłego prezydenta lat. Z pewnością mogłaby rozważyć zapuszczenie włosów w rzeczywistości. A jak wam podoba się żona Aleksandra Kwaśniewskiego w takim wydaniu? Przerobione zdjęcia Jolanty z dłuższymi włosami znajdziecie w galerii na górze strony.

Ekspertka o stylu Jolanty Kwaśniewskiej. "Została ikoną i wzorem"

Stylistka Ewa Rubasińska-Ianiro skomentowała w rozmowie z nami styl Jolanty Kwaśniewskiej. Nie szczędziła pozytywnych słów. - Gdy zamieszkała w Pałacu Prezydenckim, była już kobietą rozkochaną w modzie. Obracała się w środowisku twórców, projektantów i lubiła nowości. Wniosła nowy powiew świeżości z Zachodu. Była bardzo zainteresowana tym, co jest modne na świecie i przemycała to do Polski. Szybko została ikoną i wzorem do naśladowania. Zauważano to też na świecie i doceniano w różnych publikacjach - powiedziała nam stylistka. ZOBACZ TEŻ: Jolantę Kwaśniewską krytykowano za nieodpowiednie spódnice. "Lady D miała krótsze". Tak sobie z tym poradziła

Co sądzicie o Jolancie Kwaśniewskiej w długich włosach?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.