Córka Halejcio poszła do prywatnego przedszkola. "Wybraliśmy system Montessori". Tyle wynosi czesne

Klaudia Halejcio podzieliła się z fanami informacją dotyczącą przedszkola, jakie wybrała dla swojej córki. Postawiła na prywatną placówkę z zyskującą na popularności metodą edukacji.

Klaudia Halejcio chętnie relacjonuje swoją codzienność w sieci. Aktorka ma na Instagramie ponad 900 tysięcy obserwatorów i to właśnie na mediach społecznościowych obecnie się skupia jeśli chodzi o sprawy zawodowe. Celebrytka z narzeczonym Oskarem Wojciechowski mieszkają w willi, która kosztowała dziewięć milionów i to właśnie tam wychowują córkę Nel. Okazuje się, że posłali ją do przedszkola. Już wiadomo, jaką placówkę wybrali.  

Zobacz wideo Jak wygląda salon Halejcio w willi za dziewięć milionów?

Klaudia Halejcio wysłała córkę do prywatnego przedszkola

Aktorka od dłuższego czasu skupia się na rozwijaniu swojej pozycji w sieci. W social mediach możemy zobaczyć jej wystawne życie, choć Halejcio udostępnia przede wszystkim filmiki o charakterze komediowym. Na profilu nie brakuje też postów reklamowych. Dzięki pracy i majętnemu narzeczonemu celebrytka może zapewnić trzyletniej córce wszystko to, czego potrzebuje. Niedawno influencerka przyznała, że w opiece nad małą Nel pomaga jej mama. Najnowsze zdjęcia córki gwiazdy znajdziecie w naszej galerii na górze strony. Problemem był również fakt, że córka Halejcio nie dostała się do przedszkola. Aktorka przyznała, że spóźniła się z zapisaniem córki do placówki.

Po kilku miesiącach okazało się, że celebrytka może odetchnąć z ulgą. Udało jej się posłać Nel do prywatnego przedszkola z modnym obecnie wśród rodziców systemem Montessori. Metoda ma pomagać we wszechstronnym rozwoju dziecka, stawiając przede wszystkim na samodzielność, kreatywność i innowacyjne myślenie. Przedszkolaki same decydują, co robią w danym momencie. Halejcio odpowiedziała więcej podczas zorganizowanego przez nią "Q&A" na InstaStories.

Tak, Nel chodzi do przedszkola, jest w grupie przedszkolnej. Wybraliśmy dla niej system Montessori i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej decyzji. Dzięki niemu Nel ma regularny kontakt z rówieśnikami, uczestniczy w ciekawych zajęciach i widzimy, jak pozytywnie wpływa to na jej rozwój. Kontakt z innymi dziećmi jest dla niej bardzo ważny

- wyznała. 

Ile kosztuje przedszkole córki Halejcio? Co oferuje placówka?

Celebrytka nie zdecydowała się na publiczną placówkę. Jak informuje portal Pudelek, Klaudia Halejcio za miesięczne czesne w przedszkolu Montessori płaci 1200 złotych. W ramach tego aktorka otrzymała ofertę  zajęć takich jak: język angielski, rytmika czy gimnastyka korekcyjna. W placówce zapewnia się dzieciom również opiekę psychologiczną. 

Klaudia Halejcio i jej tarasKlaudia Halejcio i jej taras KAPiF.pl

Jakie przedszkole wybralibyście dla swoich dzieci?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.