Małgorzata Rozenek pochwaliła się wyjątkowym prezentem. Henio namalował mamę

Małgorzata Rozenek-Majdan jest matką trzech chłopców. W swój wyjątkowy dzień mogła liczyć na synów, którzy zrobili jej niespodziankę. Najmłodszy z nich, Henio, pokusił się nawet o rysunek. Zrobił mamie niezwykły portret.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest ukochaną Radosława Majdana. Celebrytka dała się poznać między innymi jako "perfekcyjna pani domu". Kobieta na co dzień wychowuje trójkę synów. Starsi chłopcy, Stanisław i Tadeusz, są owocami małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Z kolei najmłodszy syn Rozenek, Henio, jest dzieckiem obecnego ukochanego kobiety. Cała trójka nie zapomniała o Dniu Matki. Celebrytkę czekała prawdziwa niespodzianka. Chłopcy przygotowali kwiaty dla mamy. To jednak nie wszystko. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan narzeka na brak widzów? Wytłumaczyła się

Co Małgorzata Rozenek-Majdan dostała na Dzień Matki? Pochwaliła się rysunkiem w mediach społecznościowych

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła zobrazować fanom swój Dzień Matki. Pokazała w mediach społecznościowych, w jaki sposób spędziła chwilę z rodziną. Na dobry początek powitały ją bukiety kwiatów. Dostała je od swoich synów i ukochanego. Nie zabrakło także czasu na zabawę. Wraz z najmłodszym Heniem, Rozenek wybrała się na plac zabaw. Sama również dała się ponieść frajdzie. Później pokazała szczegóły swojego prezentu. Kartka, którą otrzymała, była wypisana po francusku. Warto przypomnieć, że starsi synowie celebrytki uczęszczali do szkoły, która szkoliła ich właśnie w tym języku. Uwagę zwraca rysunek namalowany przez Henia. Widnieje na nim nie kto inny, jak mama. Kobieta pochwaliła się nim w sieci. Czterolatek nie pominął dwóch ważnych szczegółów. "Henio powiedział: masz długie włosy i obcasy" - napisała Rozenek. Po autorski rysunek Henia, na którym znajduje się Małgorzata Rozenek-Majdan, zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

 

Najstarszy syn Małgorzaty Rozenek-Majdan wkrótce się wyprowadzi. Co na to mama?

Małgorzata Rozenek-Majdan wie, że jej najstarszy syn wkrótce opuści dom rodzinny. Kobieta wiedziała, że moment rozłąki musi nadejść. Stanisław planuje swoją dalszą edukację za granicą. Celebrytka podkreśliła, że nie jest to dla niej łatwe. Sama nie spodziewała się, jak bardzo ją to zasmuci. - Wydawało mi się, że przyjdzie mi to z łatwością, bo oczywiście rozumiem, że dzieci wychowuje się po to, żeby oddać je światu. Ale jak mam poczucie, że to są ostatnie miesiące, w których Staś mieszka w domu, to łamie mi się serce. Ciężko mi się z tym pogodzić. Nie jesteś w stanie przygotować się na to, że twoje dzieci się usamodzielniają i wyfruwają z gniazda. Wiesz, że tak powinno być, ale nie jest to łatwe - zdradziła w rozmowie z Plotkiem. Szczegóły na temat przyszłości jej syna znajdziecie TUTAJZOBACZ TEŻ: "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Rozenek mocno oberwała. Było groźnie. "Myślałam, że mi implant pękł"

Małgorzata Rozenek-MajdanMałgorzata Rozenek-Majdan Małgorzata Rozenek-Majdan o programie, KAPiF.pl

Co sądzicie o ręcznie robionych prezentach?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.