Wpadka Smolastego w Sopocie. Wszystko nagrali. "Leciutki przypał"

Smolasty był jedną z gwiazd drugiego dnia Polsat Hit Festiwal. Podczas jego występu doszło do wpadki.

Podczas "Koncertu Diamentowego" drugiego dnia Polsat Hit Festiwalu wystąpiły takie gwiazdy, jak Blanka, Malik Montana, Skolim czy właśnie Smolasty. Ten ostatni pojawił się również dzień wcześniej i razem z Dodą wykonali przebój "Nim zajdzie słońce". Tym razem wokalista miał drobne problemy na scenie i pomylił wers piosenki. Co dokładnie się wydarzyło?

Zobacz wideo Smolasty kochał się w Dodzie? Dostała od niego kwiaty

Smolasty zaliczył wpadkę w Sopocie. Pomylił słowa piosenki. Fani zareagowali

Smolasty wyszedł na scenę, żeby zaśpiewać swój przebój "Duże oczy". Pomylił się jednak i zaczął nie od pierwszego wersu piosenki, a od trzeciego. "Babe, piszę to, kiedy jesteś na rave" - mogliśmy usłyszeć zamiast "Babe, czemu chcesz ze mną walki codziennie". Fani od razu to wychwycili i zaczęli śpiewać poprawny tekst pierwszej zwrotki. Smolasty uśmiechnął się i później wykonał piosenkę bezbłędnie.

Pod nagraniem z jego występu w sieci od razu zawrzało. "Leciutki przypał na początku, ale ogólnie kozak", "Lekka wpadka na początku" - komentowali widzowie. Inni chwalili go za występ. "W sumie fajnie mu wyszło", "Widać, kto jest gwiazdą", "Szef w formie" - czytamy. Po zdjęcia z występu Smolastego zapraszamy do galerii na górze strony.

 

Drugiego dnia Polsat Hit Festiwalu nie brakowało niespodzianek. Edward Miszczak ogłosił to ze sceny

Wydarzenie dostarczyło widzom wielu emocji. Po występie zespołu Enej na scenę wszedł Edward Miszczak i chociaż wbił grupie lekką szpilę, miał też świetną wiadomość dla fanów stacji. Na antenę wraca program "Must be the music. Tylko muzyka". - Chciałem upamiętnić tę 13. rocznicę. Wtedy pracowałem w zupełnie innym miejscu i nie wierzyłem, że wam się gdziekolwiek uda dalej - powiedział do zespołu. Dużym wydarzeniem na festiwalu było też wyznanie Aleksandra Barona, który wystąpił razem z resztą członków Afromental. Muzyk ogłosił, że razem z Sandrą Kubicką powitali na świecie syna. Ujawnił również jego imię - Leonard. Tego dnia w Sopocie do Polsatu po latach powróciła także Katarzyna Cichopek, która była jedną ze współprowadzących.

Podobał ci się występ Smolastego?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.