Miszczak wręczył nagrodę grupie Enej. Niewiarygodne, co powiedział. Reakcja publiki mówi sama za siebie

Podczas drugiego dnia Polsat Hit Festiwalu koncert rozpoczął zespół Enej, który 13 lat temu wygrał program "Must be the music. Tylko muzyka". Edward Miszczak wręczył im nagrodę i... wbił szpilkę.

Drugi dzień Polsat Hit Festiwalu rozpoczął się od występów muzyków, którzy zadebiutowali w stacji. Jako pierwsi koncert zagrali członkowie grupy Enej. Wygrali program "Must be the music. Tylko muzyka",  obecnie mają mnóstwo fanów w naszym kraju, a ich przeboje są grane przez największe stacje radiowe. W pewnym momencie na scenę wszedł Edward Miszczak, który wręczył im nagrodę. Jego słowa wywołały jednak buczenie publiczności. Z jakiego powodu?

Zobacz wideo Edward Miszczak obraził się na Małgorzatę Rozenek?

Edward Miszczak gratuluje grupie Enej. Nie zabrakło małej szpilki

Edward Miszczak wszedł na scenę, po czym zwrócił się do muzyków. - Chciałem upamiętnić tę 13. rocznicę. Wtedy pracowałem w zupełnie innym miejscu i nie wierzyłem, że wam się gdziekolwiek uda dalej - wyznał z rozbrajającą szczerością. - A udało się świetnie. Niech ta okazja będzie pretekstem... - kontynuował, gdy można było usłyszeć buczenie publiczności. Wtedy Miszczak dodał - Brawo, brawo, brawo. Później dyrektor programowy Polsatu zapowiedział, że program "Must be the music. Tylko muzyka" wraca na antenę. Członkowie Enej na komentarz Edwarda Miszczaka zareagowali śmiechem. Zdjęcia z tej sytuacji znajdziecie w galerii na górze strony.

Katarzyna Cichopek wraca do Polsatu. Edward Miszczak ma na nią pomysł

Katarzyna Cichopek dostała propozycję poprowadzenia części drugiego dnia Polsat Hit Festiwalu. Wygląda na to, że może liczyć w stacji na stałą pracę. Jak dowiedziała się osoba z produkcji festiwalu, Edward Miszczak ma wobec niej poważne plany. - Kasia jest lubiana przez widzów Polsatu i dobrze im znana. To dla niej trochę taki "powrót do domu", bo to u nas stawiała pierwsze kroki jako prowadząca. Niemal zaraz po festiwalu zaczyna też pracę na planie nowego programu, który ma trafić do jesiennej ramówki. Wszyscy są ciekawi, jak sobie poradzi z tym zadaniem, bo to format, z którym wcześniej nie miała do czynienia. Ale jeśli wszystko pójdzie dobrze, to zapowiada się hit, a to tylko wzmocni jej pozycję w stacji - ujawnił informator w rozmowie z Plotkiem. Cieszycie się z jej powrotu do Polsatu?

Co myślisz o słowach Edwarda Miszczaka?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.