Piotr Kraśko miał problemy z prawem jazdy. Teraz śmiga po mieście skuterem

W 2021 roku w mediach huczało o aferze z prawem jazdy Piotra Kraśki. Teraz prezenter chętnie porusza się skuterem. Dba o jedną rzecz.

Piotr Kraśko od lat pracuje przed kamerami. Dziennikarz do 2016 roku związany był z Telewizją Polską. Później przeszedł do stacji TVN, gdzie prowadzi m.in. format "Fakty". Media interesują się nie tylko zawodowymi osiągnięciami Kraśki, ale także jego życiem prywatnym. W 2021 roku głośno było o aferze z dziennikarzem w roli głównej. Kraśko został przyłapany na prowadzeniu samochodu bez uprawnień. Jak się okazało, łamał w ten sposób prawo przez kilka lat. Został skazany. Czym prezenter jeździ teraz?

Zobacz wideo Paulina Gałązka opowiedziała o prawie jazdy na... motor. "Nie mam, ale..."

Piotr Kraśko jeździ na skuterze. Nie zapomina o kasku

W 2021 roku Piotr Kraśko przyznał się do winy oraz przeprosił prowadzenie samochodu bez prawa jazdy. "Było to bardzo głupie. I wstyd mi za to" - pisał wówczas w mediach społecznościowych. Od sprawy minęło trochę czasu. Obecnie prezenter może już legalnie jeździć autem. Jakiś czas temu przyłapano go na przejażdżce Mercedesem. Czasami jednak wybiera inny środek transportu. Ostatnio Piotr Kraśko został przyłapany przez fotoreporterów pod studiem stacji TVN. Na najnowszych zdjęciach dziennikarz wsiadł na skuter. Prezenter odpalił swój pojazd i ruszył w podróż po ulicach Warszawy. Piotr Kraśko zadbał o bezpieczeństwo. Jeszcze przed wyruszeniem założył na głowę kask. Z pewnością taka forma transportu pozwala prezenterowi szybko poruszać się po stolicy. Chcecie zobaczyć zdjęcia Piotra Kraśki na skuterze? Zajrzyjcie do galerii na górze strony. 

 

Piotr Kraśko o żonie. "Łączenie takich relacji nie zawsze się udaje"

Piotr Kraśko od wielu lat jest w szczęśliwej relacji z Karoliną Fernstein-Kraśko, na którą mógł liczyć po aferze z prawem jazdy. To właśnie ukochana prezentera odbierała go z pracy. Jak narodziło się uczucie między Piotrem i Karoliną? Łączyła ich wspólna pasja, miłość do jeździectwa. - Długo się tylko przyjaźniliśmy, dobrze rozumieliśmy, przyjemnie spędzało nam się wspólnie czas. Najpierw byliśmy parą uczeń-instruktor, potem przyjaciółmi, a potem przestaliśmy razem trenować. Wiem, że łączenie takich relacji nie zawsze się udaje - wspominała Karolina Fernstein-Kraśko w rozmowie z "Galą". ZOBACZ TEŻ: Zdanowicz skrytykowała u Żurnalisty Kraśkę. "Nie mieści się to w moim kręgosłupie moralnym"

Czy Kraśko jest dobrym prezenterem?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.