"Jak poznałaś męża i dlaczego się związaliście?". Marianna Schreiber ujawnia osobiste kulisy

Marianna Schreiber postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań od fanów. Jeden z nich zapytał, jak poznała męża. Celebrytka wyjawiła historię ich miłości.

Marianna Schreiber to jedna z tych celebrytek, które co chwilę wzbudzają niemałe kontrowersje. Przez kilka lat influencerka była żoną jednego z prominentnych polityków Prawa i Sprawiedliwości, ale poseł jakiś czas temu ogłosił, że już niedługo dojdzie do rozwodu. Celebrytka postanowiła odpowiedzieć na pytanie, jak poznała męża. 

Zobacz wideo Marianna Schreiber gra piłkę. Zobaczcie na tę technikę

Marianna Schreiber odpowiada na pytanie o poznaniu męża. Są z dwóch różnych bajek, ale...

Pierwszy raz internauci usłyszeli o Mariannie, gdy pojawiła się w "Top Model" - jednym z czołowych programów TVN. Później Schreiber zaczęła mieszać się w politykę, nagrała teledysk z udziałem Marcina Najmana, planowała zakładać partię i walczyła we freak fightach. Najwyraźniej to wszystko zraziło jej męża na tyle, by w mediach opowiedział o ich rozstaniu. To zdenerwowało celebrytkę, która zaczęła wyciągać brudy. Zdjęcia pary sprzed wybuchu afery znajdziecie w naszej galerii na górze strony. Po czasie sprawa ucichła, ale Marianna postanowiła odpowiedzieć na pytanie zadane przez fana: "Jak poznałaś męża i dlaczego się związaliście? Wyglądacie jak osoby z dwóch różnych bajek". Schreiber miała na to jasną odpowiedź. 

Jak poznajesz miłość swojego życia, taką naprawdę prawdziwą miłość swojego życia, to się nie zastanawiasz nad tym, czy pasujecie charakterem, czy wspólnym hobby, czy czymś innym. Po prostu kochasz tę osobę na zabój i tyle 

- stwierdziła na InstaStories. 

Marianna Schreiber skrytykowana za strój w Europarlamencie. To nie był odpowiedni strój?

Celebrytka kilka dni temu postanowiła udostępnić kilka kadrów z wizyty w Europarlamencie. Obserwatorzy od razu zwrócili uwagę na to, co na siebie założyła Schreiber. Chodziło o czarną, krótką sukienkę, która odsłania naprawdę sporo. "Szczerze to wygląda to tanio, wulgarnie i infantylnie. Współczuję pani, jeśli tego pani nie widzi", "Myślę, że są miejsca, w których powinniśmy ubierać się adekwatnie", "Są pewnie miejsca i sytuacje, kiedy trzeba się ubrać odpowiednio" - stwierdzili w komentarzach użytkownicy Instagrama. "Lepiej wyglądać tak jak ja w Europarlamencie, niż być polskim europarlamentarzystą i wstydzić się kraju, z którego się pochodzi. (...) A do hejterów - jest to bardzo przykre, że wasze większe wzburzenie wywołuje moja kiecka niż to co robią z wami politycy" - tak na zarzuty odpowiedziała celebrytka.

Marianna Schreiber pozuje w Europarlamencie. Internauci oburzeni. 'W takim stroju?'. OdpowiedziałaMarianna Schreiber pozuje w Europarlamencie. Internauci oburzeni. 'W takim stroju?'. Odpowiedziała Fot. instagram.com/marysiaschreiber

Czy Marianna powinna dać sobie spokój z social mediami?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.