Edyta Pazura remontuje kuchnię. Na drodze do "cud malina" stanęła powódź

Edyta Pazura chętnie dzieli się z obserwatorami nowinkami dotyczącymi życia prywatnego. Ostatnio pokazała nieco więcej kadrów z własnej kuchni, która aktualnie jest w remoncie. Na brak atrakcji w tym okresie bizneswoman nie może narzekać.

Ogromna posiadłość Edyty i Cezarego Pazurów przechodzi pewną zmianę, a dokładniej jedno z głównych pomieszczeń, czyli kuchnia. Żona aktora postanowiła zająć się remontem, co nie jest proste. Już na samym początku miała do czynienia z katastrofą, o czym opowiedziała na Instagramie.

Zobacz wideo Brat Pazury o życiu w jego cieniu. Szczery komentarz

Edyta Pazura ma na głowie metamorfozę kuchni. "Godzinę sprzątałam"

Dom Pazurów ma około 400 metrów kwadratowych. Ważną jego częścią jest kuchnia, w której dominują białe meble. Żonie znanego aktora bardzo zależało na funkcjonalności pomieszczenia, dlatego też wreszcie sprawiła sobie szeroki zlew. Ten również został wykonany w kolorze białym. - W końcu będę miała duży zlew i nie będzie mi ciekło po bokach, nie będzie pryskało wszędzie. Mam taki sam na Warmii i jest genialny - mówiła Edyta Pazura na InstaStories. Kolejnym ważnym elementem kuchni jest zmywarka, która ułatwia życie wielu gospodyń. Niestety Pazura przy ostatnim myciu naczyń w zmywarce zapomniała o ważnym szczególe. Doprowadziła przez nieuwagę do mini katastrofy. - Wczoraj sobie podłączyłam zmywareczkę, ale okazało się, że zmywareczka nie jest podłączona i miałam powódź, godzinę sprzątałam - relacjonowała. Czego jeszcze potrzeba do stworzenia kuchni marzeń Pazury?

Jak się skończy, to będzie pięknie, dzisiaj zamawiałam nowe gałki do szuflad i będzie cud malina

- przekazała fanom. Zdjęcia z remontu znajdziecie w naszej galerii.

Edyta Pazura o malowniczym domu na Warmii. Po latach doceniła ten skarb

W mediach powstało już wiele publikacji na temat posiadłości Pazurów. Dom mieszczący się na Warmii to rodowy skarb żony znanego aktora, która przed laty nie lubiła w nim bywać. "Kiedy byłam młoda, nie znosiłam tego miejsca. Nosiło mnie i nie mogłam usiedzieć ani na chwilę. Coś strasznego. A teraz, jak jestem trochę starsza, to kocham tu przyjeżdżać i jak tylko mogę, wracam tu i pracuję. Zrobiłam tę chatkę po swojemu. Totalny remont. Wywróciłam ją do góry nogami i po prostu ją uwielbiam" - obwieściła swego czasu fanom w mediach. W okresie, kiedy Pazurowie nie przebywają we wspomnianym domu, jest on wynajmowany, więc może na siebie zarabiać.

Edyta Pazura, Cezary Pazura o domuEdyta Pazura, Cezary Pazura o domu KAPiF.pl

Domy gwiazd - czyj styl najbardziej ci się podoba?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.