Cezary Pazura pokazał, jak wygląda chatka wyremontowana przez jego żonę. Widok zapiera dech. Bajka

Edyta i Cezary Pazura baterie ładują na Warmii, gdzie żona aktora wyremontowała starą chatę. To właśnie tam Edyta Pazura spędzała czas jako dziecko. Miejsce, którego nie lubiła, zamieniła w oazę spokoju i pomysł na biznes.

Edyta Pazura i Cezary Pazura ze względu na zobowiązania zawodowe żyją na co dzień w Warszawie, ale para pomyślała także o miejscu do odpoczynku i ma dom w Wielowsi na Warmii. To tutaj spędzają wolne weekendy, święta i urlopy. W wyjątkowych okolicznościach przyrody odpoczywają od zgiełku miasta. Nie brakuje tu udogodnień, bo w ogrodzie znajduje się basen. Jak się okazuje, posiadłość można także wynająć. Cezary Pazura właśnie opublikował w sieci zdjęcie z rodzinnego weekendu i pokazał, jak budynek wygląda od zewnątrz. To wyjątkowe miejsce. 

Zobacz wideo Radosław Pazura o życiu w cieniu brata. "Niczego mu nie zazdroszczę"

Cezary Pazura pokazał dom na Warmii. "Romantyczny spacer w upalny dzień"

Dom na Warmii to rodowa posiadłość Edyty Pazury. Żona aktora jeździła tam jako mała dziewczynka i bardzo tego nie lubiła. Dopiero po latach doceniła urok spokojnego, wiejskiego życia i zabrała się za generalny remont. "Kiedy byłam młoda, nie znosiłam tego miejsca. Nosiło mnie i nie mogłam usiedzieć ani na chwilę. Coś strasznego. A teraz, jak jestem trochę starsza, to kocham tu przyjeżdżać i jak tylko mogę, wracam tu i pracuję. Zrobiłam tę chatkę po swojemu. Totalny remont. Wywróciłam ją do góry nogami i po prostu ją uwielbiam" - poinformowała swoich fanów. Kiedy Pazurowie nie korzystają z chatki, jest wynajmowana. W ten sposób sama na siebie zarabia. Cezary Pazura właśnie opublikował zdjęcie z tego miejsca. Pogoda wyjątkowo nie dopisała i spacer skończył się w strugach deszczu. Drewniana chatka robi niesamowite wrażenie i ma wyjątkowy urok. 

Romantyczny spacer w upalny dzień, aż mi się żona z zimna skurczyła

- śmiał się Cezary Pazura.

 

Dom Pazurów do wynajęcia. To spory wydatek. "Relaks na wysokim poziomie"

Dom Edyty i Cezarego Pazury "Warmia House" można wynająć. Rezerwacje noclegu przyjmuje jeden z popularnych serwisów. Jak czytamy na stronie, obiekt położony jest 22 km od Stadionu Miejskiego w Ostródzie. Willa ma taras, cztery sypialnie, salon, kuchnię i dwie łazienki. Koszt pobytu dla dwóch osób podczas pięciu majowych nocy to około dziesięć tysięcy złotych. Edyta Pazura jest prawdziwą ekspertką od dekorowania i urządzania wnętrz, więc z pewnością zadbała o każdy najdrobniejszy detal. Jak posiadłość pary wygląda w środku? Zdjęcia z domu możecie zobaczyć tutaj. 

 
 
 

Edyta Pazura pokazała dom na Mazurach. W takim otoczeniu odpoczywa. 'Mój azyl' [ZDJĘCIA]Edyta Pazura pokazała dom na Mazurach. W takim otoczeniu odpoczywa. 'Mój azyl' [ZDJĘCIA] KAPiF.pl / KAPIF.pl

 
Nocowanie w posiadłości gwiazd to:
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.