Edyta Pazura wpadła na genialny sposób udekorowania kominka. Prosty, a jaki efektowny

Edyta Pazura postanowiła pochwalić się obserwatorom nowymi dekoracjami w domu. Tym razem ozdobiła kominek. Jak wyszło?

Edyta Pazura zyskała sporą popularność dzięki mężowi. Żona jednego z najpopularniejszych aktorów, Cezarego Pazury, od lat zajmuje się zarówno karierą ukochanego, jak i rozwojem własnego biznesu. Kobieta prowadzi firmę produkującą perfumy i biżuterię. Wraz z ukochanym prowadzi także podcast. Na Instagramie postanowiła pochwalić się odmienionym kominkiem. Jak wyszło jej dekorowanie?

Zobacz wideo Anna Lewandowska zdradza, jak dba o włosy

Edyta Pazura pokazuje udekorowany kominek. Jest elegancko?

Gwiazda chętnie dzieli się codziennością w mediach społecznościowych. Jest tam niezwykle aktywna, a na Instagramie zgromadziła ponad 250 tysięcy obserwatorów. Celebrytka często pokazuje z roślinnością czy podróżami. Nie brakuje także treści dla fanów domowych dekoracji. Tym razem na InstaStories Pazura postanowiła pokazać, na jakie dodatki postawiła przy okazji kominka. Wbudowany jest on w ścianę z cegieł pomalowanych szaro. Wisi nad nim biała półka utrzymana w klimacie rustykalnym, lecz połączonym z nowoczesnością. Na niej postanowiła poszaleć z ozdobami - szczególnie z wazonami. Znajdziemy ich tam przynajmniej dziesięć. W każdym z nich znajdują się różne kwiaty. Nie zabrakło obrazu w cienkiej, brązowej ramce. Przy samym kominku Pazura postawiła pięć świeczek, które mają nadawać klimatu. Pośrodku pojawiła się rodzinna fotografia w białej ramce. Więcej zdjęć kominka znajdziecie w galerii na górze strony.

Edyta Pazura pokazuje, jak udekorowała kominek. Wazony, wazony i jeszcze raz wazonyEdyta Pazura pokazuje, jak udekorowała kominek. Wazony, wazony i jeszcze raz wazony Fot. instagram.com/edyta_pazura

Celebrytka pokazała swój ogród fanom. Sama jest zachwycona efektami 

Edyta Pazura chętnie dzieli się wnętrzami z obserwatorami. Tym razem mogli zobaczyć, jak obecnie wygląda jej ogród. Celebrytka zabrała fanów na wycieczkę, pokazując najpiękniejsze miejsca. Zachwycała się magnolią, którą prezentowała. Dodała także, że wszyscy robią sobie z drzewkiem zdjęcia. W ogrodzie znajduje się także biały domek, którego nie omieszkała zaprezentować Pazura. Już wkrótce influencerka z pomocą córki ma zamiar zasadzić warzywa. Miejsce już ma. Celebrytka stwierdziła, że jest jednak jedna rzecz, której jej brakuje - białe surfinie. Liczy, że już w czerwcu się pojawią. 

Edyta PazuraEdyta Pazura fot. Instagram @edyta_pazura

Co sądzicie o kominku Edyty Pazury?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.