Małgorzata Kożuchowska świeci brzuchem. Fani pod wrażeniem. "Ależ ma pani formę. Tylko pozazdrościć"

Małgorzata Kożuchowska tegoroczną majówkę zaczęła pracowicie. Aktorka zabrała się za intensywne ćwiczenia. Pokazała, w jak miłych okolicznościach przyrody przyszło jej dbać o sylwetkę. Uwagę fanów od razy zwróciła jej doskonała forma.

Małgorzata Kożuchowska 27 kwietnia obchodziła 53. urodziny. Jedna z najbardziej znanych polskich aktorek w mediach społecznościowych wyjawiła, że została zaskoczona przez swoje przyjaciółki, które z okazji jej święta zorganizowały wypad do podwarszawskiego spa. - Zaskoczyły, wzruszyły i uszczęśliwiły mnie niesamowicie! Był tort, szampan, pogaduchy i tańce do rana. Zapamiętam to na długo. Teraz jeśli pogoda dopisze, otworzę sezon grillowy w gronie rodziny - zdradziła w rozmowie z "Faktem". Aktorka otrzymała także wyjątkowy prezent od bliskich. - W ramach urodzinowego prezentu dostałam bilety na koncert Darii Zawiałow i z tego się cieszę. Dla mnie budowanie wspomnień jest znacznie ważniejsze i bardziej cenne niż prezenty materialne - podkreśliła w rozmowie z tabloidem. Mimo upływu lat Małgorzata Kożuchowska jest w doskonałej formie. Właśnie pokazała, czemu ją zawdzięcza. 

Zobacz wideo Jessica Ziółek o presji wyglądu, kiedy się jest kobietą piłkarza. "Lepiej jest się pochwalić kimś, kto dobrze wygląda, a nie jest zaniedbany"

Małgorzata Kożuchowska pokazała, jak ćwiczy. "Ależ ma pani formę. Tylko pozazdrościć"

Małgorzata Kożuchowska majówkę postanowiła uczcić w wyjątkowy sposób. Aktorka zabrała się za intensywne ćwiczenia. Na Instagramie opublikowała zdjęcie z tarasu, na którym widać matę i ciężarki do ćwiczeń. "Nic się samo nie zrobi. Takie hasło na 1 maja i na całe życie. Co wy na to?" - napisała na Instagramie. Na fotografii aktorka pokazała się w szortach i krótkim topie. Fani  od razu zwrócili uwagę jej umięśniony brzuch. "Ależ ma pani formę. Tylko pozazdrościć", "Małgorzatka, teraz to już przeginasz z tą formą", "Wow! Super! Zazdroszczę, ale jestem tak leniwa" - czytamy w komentarzach. Zdjęcie Małgorzaty Kożuchowskiej znajdziecie w galerii na górze strony

Małgorzata Kożuchowska skończyła 53 lata. 'Zamiast się starzeć, młodnieje'. Jak wyglądała kiedyś?Małgorzata Kożuchowska skończyła 53 lata. 'Zamiast się starzeć, młodnieje'. Jak wyglądała kiedyś? Małgorzata Kożuchowska Fot. https://www.instagram.com/malgorzatakozuchowska_/

Małgorzata Kożuchowska trenuje dwa razy w tygodniu. "Bardzo to polecam"

Małgorzata Kożuchowska już w 2023 roku zaczęła przykładać większą wagę do dbania o swoją sylwetkę. -  Od początku roku regularnie trenuję, to jest wielka zmiana w moim życiu. Nigdy tego nie robiłam tak regularnie, dwa razy w tygodniu. Czuję, że mi to służy i energetycznie, i psychicznie. Bardzo to polecam - wyznała w rozmowie z portalem dziendobry.tvn.pl. Aktorka opowiedziała też o swoim jadłospisie. Przyznała, że "nie jest najlepsza, jeśli chodzi o diety", ale przez cały rok stara się jeść rozsądnie i wybierać takie pokarmy, które dają jej energię i są zdrowie dla organizmu. 

Pamiętasz Małgorzatę Kożuchowską w serialu "M jak miłość"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.