Żona Dawida Kubackiego świętuje 33. urodziny. Pokazała uroczy prezent od córek i męża. Uwagę zwraca tort

Żona Dawida Kubackiego obchodziła 33. urodziny. Z tej okazji otrzymała piękny prezent od córki. Pochwaliła się nim na Instagramie. Podobnie, jak urodzinowym tortem.

Marta Kubacka zebrała na Instagramie prawie 65 tysięcy obserwujących. Żona Dawida Kubackiego co jakiś czas publikuje wybrane ujęcia z codzienności. Tym razem pokazała zdjęcia z okazji urodzin. Nie zabrakło tortu, a także uroczego prezentu od córki. Czym została zaskoczona ukochana skoczka narciarskiego?

Zobacz wideo Margaret o tym, jak wyglądają jej kłótnie z mężem

Marta Kubacka pokazała uroczy prezent. Nie obyło się bez tortu 

Żona jednego z najbardziej rozpoznawalnych w kraju sportowców obchodziła 33. urodziny. Z tej okazji postanowiła podzielić się z obserwatorami częścią tego specjalnego dnia. Nie zabrakło bowiem tortu, który wyglądał zjawiskowo. Różowe ciasto z ciemnoróżową polewą, dodatkami w postaci kwiatów, a także słodkich bez. Wbito dwie złote dekoracje - dwie trójki i napis "Wszystkiego najlepszego". Kubacka pochwaliła się także rysunkiem, który otrzymała od córki Zuzi, która pod koniec tego roku skończy cztery lata. Dziewczynka narysowała kwiaty, serduszka, gwiazdy oraz słońce. Widać także ingerencje młodszej córki Kubackich - Mai. Z pewnością z napisami pomógł dorosły, ale nie ujmowało to uroku. "100 lat życzą Maja, Zuzia, Dawid. Kochamy cię" - czytamy z obrazka. Zdjęcia tortu i prezentu znajdziecie w galerii na górze strony. Zobaczcie koniecznie, bo są urocze.

Sama zainteresowana podpisała post: "Dziękuję wszystkim za życzenia. Dobrze, że was mam". W komentarzach nie zabrakło życzeń od obserwatorów, którzy życzyli przede wszystkim wszystkiego najlepszego i zdrowia. Plotek również dołącza się do tych życzeń. 

Marta Kubacka udostępniła urocze zdjęcia. Rzadko możemy zobaczyć takie ujęcie 

W mediach społecznościowych Marty Kubackiej możemy znaleźć przede wszystkim zdjęcia z córkami w roli głównej. Nie brakuje też czegoś dla fanów psów, gdyż para posiada psa Berniego. Tym razem Kubacka pochwaliła się romantycznym ujęciem spod skoczni narciarskiej. Na zdjęciu całuje ukochanego. Tego dawno nie widzieliśmy na jej profilu. Rozbrajający jest również opis posta. "Psychofanka dopadła" - napisała Marta. Dodała również wymowny hasztag "dał się złapać". Internauci byli zachwyceni fotografią. "Fajna z was para", Pięknie wam razem", "Pan Dawid jaki zakochany. To widać, niepotrzebne są żadne słowa", "Ale on kocha tę psychofankę" - czytamy pod wpisem. 

 
Oglądasz skoki narciarskie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.