To koniec Sylwestra Marzeń. Łukasz Golec niezadowolony. "Trzeba spojrzeć na to, jak na biznes"

Jakiś czas temu nowy burmistrz Zakopanego przyznał, że w tym roku nie będzie "Sylwestra Marzeń" z TVP. Głos w tej sprawie zabrał Łukasz Golec, który wielokrotnie pojawiał się na imprezie.

Sylwester Marzeń" lub też Sylwester z Dwójką organizowany przez TVP co roku przyciągał tłumy do Zakopanego i przed telewizory. Impreza była niejako oczkiem w głowie Jacka Kurskiego. Organizatorzy za każdym razem starali się ściągnąć największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Huczna impreza wzbudzała również mnóstwo kontrowersji. Najczęściej w kontekście jej organizacji mówiło się o spłoszonych zwierzętach. Nowy burmistrz Zakopanego powiedział stanowcze "nie" kolejnemu sylwestrowi pod Giewontem. "Trzeba zmienić wizerunek Zakopanego. Nie będzie rządów Leszka Doruli, nie ma Jacka Kurskiego w TVP, więc i nie będzie Sylwestra Marzeń" - tłumaczył "Gazecie Wyborczej". Teraz do tej decyzji odniósł się Łukasz Golec. Zajrzyj do galerii na górze strony i zobacz, które gwiazdy pojawiły się w tym roku na "Sylwestrze z Dwójką". 

Zobacz wideo Kuba Szmajkowski porównuje sylwester w Chorzowie do sylwestra w Zakopanem. Gdzie czuł się lepiej?

Łukasz Golec jest obojętny wobec Sylwestra Marzeń. To niejedyna impreza w Polsce

Golec uOrkiestra nie zawsze pojawiali się na imprezie organizowanej przez TVP. W ubiegłym roku postanowili wystąpić na scenie Polsatu. Jak podkreślił jeden z braci w rozmowie z Plejadą, miejsce organizacji nie ma dla nich szczególnego znaczenia. "Gdziekolwiek by się nie odbywał, rzesze ludzi nie mają pomysłu na sylwestra, chcą się zabawić i jadą tam, gdzie się coś dzieje. Ludzie przyjeżdżają za swoimi ulubionymi zespołami z drugiego końca Polski, nawet z zagranicy. Przyjeżdżają, bo w tym wyjątkowym dniu chcą bawić się ze swoimi ulubionymi artystami i chyba to jest najważniejsze" - tłumaczył.

Golce na sylwestrze PolsatuGolce na sylwestrze Polsatu Łukasz Golec niezadowolony z końca 'Sylwestra Marzeń'? 'Trzeba spojrzeć na to, jak na biznes'. Fot. KAPiF.pl

Łukasz Golec nie ma wątpliwości. Sylwester Marzeń był czystym biznesem 

Na imprezę TVP przyjeżdżali turyści z całej Polski. Nie chodziło tylko o muzykę, ale również o piękne widoki i wyjątkowy, górski klimat. Łukasz Golec jest świadom, że Zakopane może na tym trochę stracić. "Zawsze jest problem z hotelami, a ludzie masowo zjeżdżają do Zakopanego. Trzeba spojrzeć na to, jak na biznes. Coś się traci, coś się zyskuje. Jeśli ktoś chce spokoju, może przyjechać do Szklarskiej Poręby" - mówił w tym samym wywiadzie. A wy będziecie tęsknić za Sylwestrem Marzeń? ZOBACZ TEŻ: Nowe wideo z awanturującym się Martyniukiem. Muzyk chciał mu pomóc. Prawie stracił wartościowy przedmiot

Będziecie tęsknić za Sylwestrem Marzeń?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.