Mama Ginekolog dostaje donosy o zdradzie męża. "Dwa dni myślałam, czy to napisać"

Mama Ginekolog podzieliła się na Instagramie dość szokującą wiadomością. Okazuje się, że regularnie dostaje informacje od osób, które piszą jej o rzekomej niewierności męża.

Mama Ginekolog, a właściwie Nicole Sochacki-Wójcicka, to w mediach dość kontrowersyjna postać. Ginekolożka i influencerka zasłynęła m.in. z wypowiedzi na temat niezdanego egzaminu na specjalizację czy wyznaniem o przyjmowaniu znajomych bez kolejki. Zachowania Mamy Ginekolog wielokrotnie wzbudzały wśród internautów skrajne emocje. Jak się okazuje, niektórzy są w stanie posunąć się naprawdę daleko, aby uprzykrzyć jej życie.

Zobacz wideo Co uważa o tej dramie?

Mama Ginekolog reaguje na donosy o zdradach męża

Wszystko zaczęło się od instagramowej rolki z udziałem męża, którą Mama Ginekolog wrzuciła na Instagram. Małżonkowie, odświętnie ubrani, bawili się na imprezie, nie szczędząc sobie czułych gestów. W komentarzach, poza miłymi słowami, pojawiło się też nieco krytyki. Część internautów wytykała Sochacki-Wójcickiej, że promuje "życie na pokaz". Jeden z komentarzy szczególnie dotknął influencerkę, bo słowa internautki, podobnie jak swoją odpowiedź opublikowała również na InstaStories. Kobieta napisała bowiem, że mąż traktuję Mamę Ginekolog "jak kasjerkę". "Z czystej ciekawości - jak traktuje się kasjerkę? Bo ja do kasjerki jestem miła i płacę jej za to, co kupuję. Czyli według Ciebie Kuba jest miły i coś u mnie kupuje?" - odparła. Na tym jednak nie koniec.  Negatywne komentarze skłoniły Mamę Ginekolog do kolejnych refleksji. "Wkurzyłam się. Dwa dni myślałam, czy to napisać. Nie na mojego męża" - zaczęła.

Regularnie dostaję jakieś z d**y donosy o zdradzie. Dziewczyny, wierzcie, można mieć super męża. Jeśli to czytasz i nie wierzysz, to prawdopodobnie nie czujesz się pewnie w swoim związku lub masz złe doświadczenia. Ta myśl świadczy o twojej relacji z miłością. Bardzo mi przykro, że tak myślicie. Nie zmienię tego, niestety, ale może dam wam do myślenia 

- napisała Sochacki-Wójcicka.

Mama Ginekolog o donosach o zdradach mężaMama Ginekolog o donosach o zdradach męża Mama Ginekolog o donosach o zdradach męża, instagram.com/@mamaginekolog

Mama Ginekolog zwróciła się do męża

Po całej aferze Mama Ginekolog zdecydowała się dodać oddzielny post, który dedykowała mężowi. Jak przyznała, uważa, że jest szczęściarą. "W ten weekend miałam wiele przemyśleń, refleksji. Ale wiem jedno, miałam cholerne szczęście w życiu, że właśnie tego męża wybrałam. Kuba, mimo że musiałam o ciebie walczyć i lecieć na dosłownie drugi koniec świata. To było warto" - napisała. Więcej zdjęć Mamy Ginekolog znajdziecie w galerii na górze strony.

Jesteś fanem/fanką Mamy Ginekolog?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.